petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sizce anıma almalımıyım ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve yunus444 tarafından 13 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. yunus444
    Gizli

yunus444 Guest

bu akşam yola çıkıcaz yaklaşık 1 saatlik yol ama bayada kar ve soğuk var sizce kuşu peşime götürmelimiyim eğer götürmezsem kimse ilgilenmez onunlan aklım hep onda kalacak 1 hafta kalacağım sizce peşime getireyimmi yardımcı olursanız sevinirim üşütmesinden çok korkuyorum sizce üşütürmü
    birde ani hava değişikliğinden üşütürmü ?

2. Mert AKSOY
    Gizli

Bence alma kardesim, Git iki suluk iki tane de yemlik daha al, o bir hafta boyunca yasar. Hayvani strese sokma goturup

3. celilkurt87

Beğenileri:
    1
    bence de alma. fazladan yem koy bir de örtüleri falan varsa kaldır takılıp ölebilirler

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Benim fikrimde götürmemen yönünde çift suluk tak ve yemlik sayısını artır ayrıca denildiği gibi tül varsa çıkar

5. İsmail BAL
    Gizli

bir hafta kısa bir süre bende bir seferinde bu şekilde 1 hafta yola çıkmıştım. 2 suluk 4 yemlik (bir çift kuşa) ile iş çözdüm hiç bir sorun olmadı bence sizde o şekil yapın.

Sayfayı Paylaş