Sizce bu bi işaret mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Üretimi' forumundadır ve Toprak00 tarafından 11 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

1. Toprak00

Toprak00 Site Bağımlısı

Beğenileri:
    15
    Yer:
    Çanakkale
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    Yaklaşık 1 aydır birlikte olan bi çiftim var. En başından beri çok iyi anlaşıyorlardı. Yuvalık takmıştım dişi hep kapısından bakıyordu. 3-4 gündür içine giriyor bazen kısa duruyor bazen 3dk civarı. Çok fazla da kalamar kemiği tüketiyor. Dişi yuvalıktayken erkek kapıya gidiyor hep. Hiç girmedi ama hep dişiyi besliyor ordayken. 3-4 gündür sadece sabah giriyordu yuvalığa. Bugün hala girmeye devam ediyor. Ama sorun şu hiç çiftleşmediler. Yani ben görmemişte olabilirim. Fakat dişi hiç çiftleşme pozisyonu almıyor. Arada kur yapıyor sadece erkeğin ayak attığını bile görmedim hiç. Sizce durum nedir :/ dişide yumurta yok az çok anlıyorum bu konudan.

2. albinom22

albinom22 Profesyonel

Beğenileri:
    79
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    Sabredin fazla yanlarinda kalmayin mama yapmaya devam edin yapiyorsaniz. Disi girmeye basladiginda erkek de girebilir orada ciftlesebilirler en iyisi yumurtanin gelmesini beklemek

3. Toprak00

Toprak00 Site Bağımlısı

Beğenileri:
    15
    Yer:
    Çanakkale
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu
    Kuş sayısı:
    2 ile 5 tane
    Sabretmekten başka çarem yok galiba :) bu hareketlenmeler heyecanlandırmadı değil açıkçası beni biraz :) çok teşekkürler cevabınız için

4. yk12yk12

yk12yk12 Profesyonel

Beğenileri:
    76
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Papağan Türleri
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    Genelde sabahları erken saatlerde çifleşiyorlar iz denk gelmemiş olabilirsiniz yuvalıkta geçirmesi yumurtlıycak demek değil siz bol bol mama verin birde internetten üretimhane sesi açın

Toprak00 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş