Karadeniz Pet

Sizce bu dışkıda bir anormallik var mı?

ali yusuf

Yeni Üye
04EBBFB4-74E7-4C4B-B111-D29B0284D391.jpeg

Normal dışkısı herhalde biraz sebze verdiniz kuşunuza..

Tamam ama suyuna vitamini her gün koymayın haftada 1 kafidir. Dışkısında herhangi bir sıkıntı yok sağlıklı MaşaAllah..
İlgin için teşekkürler hocam vitamini dediğiniz gibi haftada bir koyuyorum zaten ama kuş bu 2 gündür biraz uyukluyor o yüzden dışkıyı attım zaten neşesi yok gibi

Kafeste canı sıkılıyor olabilir. Dışkısı hep bu şekilde mi?

Kafeste canı sıkılıyor olabilir. Dışkısı hep bu şekilde mi?
bazen dışkıdaki o koyu taraf cıvık oluyor ama genelde böyle bu 2 gündür kafeste uyukluyor kabarıyor hocam kafeste tekte değil eşi var benide endişelendiren bir anda durgunlaşması zaten ama dediğim gibi kafes dışında eğleniyor

bazen dışkıdaki o koyu taraf cıvık oluyor ama genelde böyle bu 2 gündür kafeste uyukluyor kabarıyor hocam kafeste tekte değil eşi var benide endişelendiren bir anda durgunlaşması zaten ama dediğim gibi kafes dışında eğleniyor
Biraz vitamin takviyesi yapabilirsiniz. Suluklarındaki sularına üç dört damla limon damlatabilirsiniz. Suyu günlük değiştirin ve bu uygulamayı iki gün yapım. Günlük taze meyve sebzelerini vermeyi unutmayın.

Zaten vitamin takviyesi var yazmışsınız gördüm şimdi. Taze meyve sebze verin mutlaka rutin yapın.

Geri