Karadeniz Pet

Sizce dışkısı sağlıklı mı?

_alper_

Meraklı Üye
Arkadas iki adet farklı dışkı fotosu paylaşacağım. Öncelikle hızlı bir özet geceyim. Kuşum 2 hafta kadar önce kustu, 1 hafta sonra tekrar kustu veterinere görürdüm iltahap olabilir diyip antibiyotik kullandık bir hafta. Dün bıraktım kullanmayı. Ben mantar olabilir mi diyede suphedeyim. Kuş kusmadı son kustugundan beri ama yinede şüpheleniyorum hala. Sizce bu dışkılar nasıl? Bu kusma olmadan önce sanki bu kadar parlak yeşil degildi gibi hatırlıyorum.
20180608_233917.jpg 20180606_205247.jpg

Bariz göze çarpan sağlıksız bir dışkı değil. Normal gibi geldi bana. Beyaz kağıt üzerinde görsek dışkının sıvı kısmının azlığı/çokluğunu analiz açısından daha iyi, bir de öyle çekin paylaşın.

Bariz göze çarpan sağlıksız bir dışkı değil. Normal gibi geldi bana. Beyaz kağıt üzerinde görsek dışkının sıvı kısmının azlığı/çokluğunu analiz açısından daha iyi, bir de öyle çekin paylaşın.
Kafesin içinde kum kullanıyorum sanibird ancak kafesin dışında yerde kağıt var dışarıdaki tunegine çıktığında altina denk geliyor oradan bir foto koyayim.
20180609_200751.jpg

Kafesin içinde kum kullanıyorum sanibird ancak kafesin dışında yerde kağıt var dışarıdaki tunegine çıktığında altina denk geliyor oradan bir foto koyayim.
Ekli dosyayı görüntüle 25254
Geneli normal biraz sulu olmasını da suluğunun içine ekleyeceğiniz üç dört damla elma sirkesi ve vereceğiniz haşlanmış patates ile(tuzsuz ve yağsız pişecek) dengeleyebilirsiniz.

Geri