Karadeniz Pet

Sizce Pet Şhoptan Almalımıyım

• Konbuyu başlatan halil karagöz
  • Başlangıç tarihi
H

halil karagöz

Guest
Öncelikle Merhaba Burda Güzel Bir Pet Şhop Buldum Temiz Di Ve İçinde Hiç Hastalıklı Hayvan Yoktu Sizce Üreticisindenmi alayım Yoksa Pet Şhoptan Alabilirmiyim :confused:

Ben uretici den al.derim kardesim varsa anlayan bri petshoptan da alabilirsin

Üretici daha iyi gibi. Tabi kuşlardan anlayan biriyle her iki yere gitsen daha iyi olur

işini sağlama almak için üreticiden almanı tavsiye ederim.

ben tüm damızlıklarımı yavruyken petshopdan aldım. şu anda yavru alıyorum onlarda. eğer kuştan anlıyorsan ve güvendiğin bir petshop sa alabilirsin. suriye kuşu olmadığı sürece petshoplarda ki kuşlarda zaten yerli üreticilerin kuşları izmirden manisadan. yani uzaydan gelmiyorlar. güveniyorsan ve kuş bilgin varsa al.

Ercan ustama katılıyorum sadece iyi seçmek lazim

üreticiden tavsiye ederim

Uretici bulamadiysan pet shopdan alin.

İlk kuşumu Petshop'tan aldım, yaklaşık 5 yıldır benimle. Son aldığım kuşumu üreticiden alacaktım, Petshop'a gittiğimde kanım ısındı ve ordan aldım. Ek olarak Petshop ortamlarını bilirsiniz... Ordan kurtarmak gibi de bir düşüncem oldu.

farketmez iki yerde aynı kuşu satıyorlar kuştan anlıyorsan farketmez anlayan birini al yanına git anlamıyorsan

Ben petshop karşıtıyım. Üreticiden 7,5-10 tl ye almaya kalkıp küstahça 50 tl ye satabiliyorlar. Cinsiyetleri hakkında yalandan başka bilgileri yok. Temizlikleri 3 aydan 3 aya. Üreticiden alın derim ben, zira üretimin devamlılığı olsun. Emeğinin karşılığını alsın, yem parası çıksın.

Son düzenleme:
ben tüm damızlıklarımı yavruyken petshopdan aldım. şu anda yavru alıyorum onlarda. eğer kuştan anlıyorsan ve güvendiğin bir petshop sa alabilirsin. suriye kuşu olmadığı sürece petshoplarda ki kuşlarda zaten yerli üreticilerin kuşları izmirden manisadan. yani uzaydan gelmiyorlar. güveniyorsan ve kuş bilgin varsa al.

suriye kuşu olduğunda ne gibi sıkıntı oluyor ?

Geri