Karadeniz Pet

Sizce ucundaki sıkıntı ne ????

shaggy

Meraklı Üye
20151001 192124 - hızlı resim yükle
20151001 192159 - hızlı resim yükle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:26 -->-> Daha önceki mesaj 20:10 --

güncellik abidesi kuşumun gagasının ucu neden öyle birşey diyebilecek olan varmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

G5QqbN.jpg

Mantar başlamış gibi duruyor.

Deme be offf ee ne yapacaz

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

Guncel yardim bekliyorum

Forumun hastalıklar bölümünde mantar tedavisi ile ilgili konular var, ordan faydalanabilirsiniz.

Bencede mantar degil bir kac aydir var da gecmedi bir turlu emin olmak icin

Eğer mantarsa Az bi vazelin sürerseniz günlük 3 güne bişeyi kalmaz ayaklarında var ise ayaklarınada sürün... Geçmiş olsun

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Ee yemezmi vazelini bide esi var bulasmasin diye onada sursem mi ki

mantar değildir 2-3 aydır böyle diyorsunuz mantar tüm vucuda bulaşır gaga ayak göz kenarları vs . kafesinizde gaga taşı klamar kemiği varmı ?

Gagasini torpuleyecek bir şeyler koyun o düzeltir inşaallah

Var gaga tasi yemiyoda kalamar yiyo

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:29 -->-> Daha önceki mesaj 20:28 --

Ins saolun mantar olmasinda tek baska sey sikinti degil

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:16 -->-> Daha önceki mesaj 20:29 --

Ins bide petshopdan aldigim kalamari kemirmiyolar marka birsey mi alsam ki

Yemın ederım 1 hafta once benım erkek sarı kusumada oldu kalamar kemıgı ve sarı vıtamınlı gaga tası aldım surterek kendılıgınden gectı sana tavsıyem dedıklerımı al otamatıkmen gecer

mantar değil bu. sanki gagası fazla uzamış, uçarken bir yere çarpmış ve ucunu kırmış gibi duruyor. mantar genelde kenarlardan başlıyor. bence de gaga taşı, tüneğe takılan törpüler gibi bir şeyler alın ki törpüleyerek düzeltebilsin.

Tm saolun.. kalamar kemigi hangi marka kullandin

Geri