Karadeniz Pet

Sizce Yavrular Ne Renk Olur ?

abtmusic

Meraklı Üye
Merhaba Arkadaşlar değerli hocalarım

bildiğiniz üzere uzun uğraşlar sonucunda kuşların eş olmasını ve yavru yapmasını sağladım resimlerde görmüş olduğunuz dişi ve erkek muhabbet Kuşlarım çıkacak ve büyüyecek olan yavruların renkleri ne olur sizce biraz sabırsızlanıyorum :) değerli yorumlarınız bekliyorum teşekkürler..

DİŞİ
qMQz75.jpg
bDZPq8.jpg

ERKEK
BPWjJg.jpg

Rk8jaR.jpg

YAVRULAR
Va8jZZ.jpg

Benim kuşum sizin erkekle aynı renk ve kuşumun anne babası yeşil dişi mavi erkek. Buradan yola çıkarak yeşil ve mavi olabilir diye düşündüm. Bilgi değil fikir olsun diye belirtiyorum. Ayrıca kuşlarınız çok güzel maşallah

Benim kuşum sizin erkekle aynı renk ve kuşumun anne babası yeşil dişi mavi erkek. Buradan yola çıkarak yeşil ve mavi olabilir diye düşündüm. Bilgi değil fikir olsun diye belirtiyorum. Ayrıca kuşlarınız çok güzel maşallah

Teşekkür ederim saolun yorumunuz için

labinolar genelde sarı veya mavi serilerden gelirler albino olabilir .
ama çok güzel renkler olacağı belli , merakla bekliyorum 2 3 hafta sonra tüyleri belli olur iyice yavruların heralde konu açarsanız sevinirim :)

labinolar genelde sarı veya mavi serilerden gelirler albino olabilir .
ama çok güzel renkler olacağı belli , merakla bekliyorum 2 3 hafta sonra tüyleri belli olur iyice yavruların heralde konu açarsanız sevinirim :)

değerli yorumunuz için tşk ederim tabi ki konu açıp fotoğraf çekicem yalnız bu labino ne oluyor onu anlamadım :)

Albino demek istemiş sanırım.Beyaz ve gözleri kırmızı olan mutasyon.Maşallah benim yumurtalarda cuma başlayacak inşallah çatlamaya.

Geri