petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce yumurta var mi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Rumeysa ŞEVİK tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Daha önce yumurta var mi varsa nasıl anlaşılır bununla ilgili araştırma yaptım ama anlatılanlardaki ve fotoğraflardaki kuşlarda yumurta olduğu bariz belliydi. Kendi kuşumda bunu anlayamadım. Yumurta var mi bakarsanız çok sevinirim ve varsa ne kadar surede yumurtlar?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Benim bazı disilerde böyle oluyor altı sis gibi eğer yuva ilgisi fazla kemirmeler yapıyorsa dışkı büyükse alt kısım tüy dökümü var ise yumurtlayacaktir

3. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Bilgi için tesekkur ederim. Bugün kanat tüyleri dahil her yerinden tüy döktü alcaklardan uçmaya başladı ve benimle.ilgilenmiyor eskisi kadar. Hic isirmazdi dünden beri isiriyor :(

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Tamam eğer yağlanma yok ise inşaallah yumurtlayacaktir

5. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Ben de yağlanmadan supheleniyorum. Yumurtlasa bile bos çıkacak esi yok ki sadece kuşa eziyet olacak :(

6. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Neden bu hanımefendi bekarki evlendirin bence

7. Rumeysa ŞEVİK

Beğenileri:
    0
    Ben de istiyorum ama üçüncü bi kus zor olacak gibi ailem icin. İnşallah ailemi ikna edip bi an önce es alirim. Çok tesekkur ederim yardiminiz icin

Sayfayı Paylaş