petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizce?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve winchester tarafından 21 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. winchester

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 gündür kuşum halsiz ve sürekli kabarık onun battaniyesinin altında üşüyor sanırım. Pet shoptaki bi tanıdığa sordum antibiyotik verdi 2 gündür suyuna karıştırıp veriyorum fakat bugün gagasının altında kursağında yanı şişlik oluşmuş. Sizce ne olabilir ? Yumyşak şişlik.

2. Tunç ÇAĞATAY

Kış geliyor tüy değişimindedir kuşunuz kafeste çok dökülen tüy var mı ? vitamin verin eğer ishal değil ise tabi.

3. winchester

Vitamin verdik. Ama çok hareketsiz ishalde değil. Bugün oldu şişlik. Poposundan nefes alıyomuş gibisürekli şişiriyo kendini ve sıcak biryer arıyor. Ne yapıcağımı bilmiyorum.

4. Tunç ÇAĞATAY

Çokda sıcak olmayacak şekilde bir yere alın kuşu dediğim gibi çok sıcak olmasın yemini suyunu önüne koyun gidip yemez kendi.

5. winchester

Öyle yapıyorum zaten 1 gündür ben besliyorum. Antibiyotikli suyunu bugün içmeye başladı ama beni korkutan o şişlik.

Sayfayı Paylaş