petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sizede danışayım dedim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve eyupcan27 tarafından 12 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. eyupcan27

eyupcan27 New Member

Beğenileri:
    0
    Mrb arkadaşlar Şimdi 3-4 Yaşında Erkek kuşum var , Hep bizdeydi ve ayna takılıydı . Dişi alalım dedik birgün ve dişiyi attıgımızda Aşırı derecede korkuyodu Resmen kuştan kaçıyordu Sonradan farkettım bizim fıstık Aynaya eş tutmuş :) Aynaya kusuyor aynaya kur Aynaya git gel felan Kraker ile aynaya aşık resmen . Bugün ikisinide çıkardım yüksek girilmeyen bir yere koydum Kafamda 2-3 Plan var
    1. Bu kuşu 1-2 Ay Unutup sadece yem su verip aynayı unutturabilirmiyim ?
    2. Yada Yanına bi çift kuşum daha var onları mı koysam seslerine alışır mı ?

Fikri olan arkadaşlar Yazarlarsa çok tşk ederım şimdiden Sağolun :)

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Aynayi çıkart yanına es al ve onları unut hiç ilgilenme yem şu ihtiyaçları dışında yanlarına yaklaşma

3. eyupcan27

eyupcan27 New Member

Beğenileri:
    0
    Abi bir tane aldım Anlatılmaz aşırı derece korkuyodu dişiye baktım gozunun yanı kanıyor sanırım gagalamış Halbuki dişi de eş tutmuştu öpmeye calısıyordu baska ne yapabılırım

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yapacağın bu es alıp hala onunla ilgilenip oynarsan kiskancliktan kavgalar olur eğer es dusunuyorsan alacaksın ve onları unutacaksin

Sayfayı Paylaş