Karadeniz Pet

Solunum problemi olabilir mi ?

Veteriner ilaç acı ve tadı kötü verdikten sonra kusma hareketleri yapabilir endişelenmeyin dedi ama verdikten sonra bide kafese bi süre uyukluyor normal midir ? @ADRIAN @Callejon @Recai SULAMİS

Sürekli ağızdan verilince çok ağır olmaz mı acaba kuş için, kaç gün kullanılacak, tabi kanatlıdan anlayan veterinerse daha iyi bilirde
7 gün devam edin dedi valla günde iki kez 3 damla, kanatlı veterineri baya da iyi yorumları vardı, suyuna katsam benim içinde çok iyi olur ama

7 gün devam edin dedi valla günde iki kez 3 damla, kanatlı veterineri baya da iyi yorumları vardı, suyuna katsam benim içinde çok iyi olur ama
Yavrunuz iyileşsinde unutursunuz bu zorlukları :) çok geçmiş olsun bilgilendirirseniz çok sevinirim

Siz ne yapıyorsunuz solunum problemi ile ilgili ?

Ağızdan direkt verilen ilaçta dozaj çok önemli ama solunum sıkıntısı zamanı multivitamin verilince çözülüyor sorun çok gecikme olmadığı sürece

Ağızdan direkt verilen ilaçta dozaj çok önemli ama solunum sıkıntısı zamanı multivitamin verilince çözülüyor sorun çok gecikme olmadığı sürece
Ben bu konuda acemiyim işte 3 damla dedi ama kuş çok hareketli kaç damla gitti bilmiyorum

Suyuna mı katacaksınız ağzına mı vereceksiniz direk
O ilaçtan ilaca değişiyor sanırım, foruma sorarım zaten aldığımda çünkü bende ilk defa karşılaşıyorum bu sorunla deneyimsizim yanlış bişey yapıpta kaş yaparken göz oymak istemem, ama sanırım alacağım ilaç kapsül şeklinde o yüzden kapsülün tozu suya katılır diye düşünüyorum, oranları hakkında hiç bir fikrim yok

Geri