Karadeniz Pet

Solunum sıkıntısı mı var

Bahar Y.

Onursal Üye
Merhabalar, erkek kuşunu 2 hafta önce aldım, solunumla ilgili sıkıntısı mı var video çektim 2 tane atayım bir bakın size zahmet, çok ciddi sorunu yok sanırım çünkü ötmesi güzel hareketli yem yiyor kendini kabartmıyor sadece burnu tıkalı gibi ses çıkarıyor bazen ve kuyruğu sekiyor, hava sıcak bunla bağlantısı var mıdır yok mudur bilemedim, şimdiden çok teşekkür ederim, kuyruğu sürekli sekmiyor bu arada, 2 videoyu hareketli olduğunu göstermek için attım hatta bu hali hareketsiz bile diyebilirim, sürekli takla atan oradan oraya zıplayan bir kuş

1. Videoda solunum sıkıntısı var gibi duruyor. Sürekli 1. Videodaki gibi kuyruğu sallanıyor mu? Ve ses geliyor mu?

Bana solunum sıkıntısı var gibi geldi. Diğer üyelerimizin de fikrini alabiliriz🙂

Sağ burun deliğinden ıslaklık gördüm, mesela şuan 1 mm bile sekmiyor kuyruk

Üşütme durumu da olabilir. Çok bilgili değilim bu yüzden kesin kararlar vermeyeyim ben🙂

Merhabalar, solunum sıkıntısı için monodoks ilaç kullanayım mı

Solunumda problem var fakat sebep illa bakteriyeldir diye bir şey yok. O yüzden ilaç kullanımından önce veterinere göstermek iyi olur. Özelden size bir konu atıyorum belki faydası olur.

Solunumda problem var fakat sebep illa bakteriyeldir diye bir şey yok. O yüzden ilaç kullanımından önce veterinere göstermek iyi olur. Özelden size bir konu atıyorum belki faydası olur.
Astım gibi bir problem üretici abilere sordum, hiprodoxi önerildi fakat orijinalini bulmak zor olduğu için araştırıp monodoks ilacının iyi geldiğini okudum

Geri