Karadeniz Pet

Sorularım var ???

Berşan KENAR

Paylaşımcı Üye
Selamın Aleyküm iyi akşamlar abilerim / ablalarım biraz sorum var size .

1-) Hala konuşmadı endişelenmeye başladım aşkım kelimesini soyleyemiyecegini dusunerek cicikus kelimesine gectim sanki daha fazla konuşmaya çalışıyor.

2-)Hep kafesinde durmak istiyor hiç dışarı çıkmak istemiyor ne yapmalıyım acaba ?

3-)Beni sevmiyor sanki veya benden hala korkuyor parmagima alip yüzümle karşı karşıya getiriyorum hep bana kıçını dönüyor üzülmeye başladım artık ne yapmalıyım acaba ?

4-)Tüy doneminde şuan anneanneme söyledim yulaf bulamamış kıvırcık felan versem etki edermi yulaf versela laga yeminde var. Önerilerinizi bekliyorum...

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1. Acele etme, çalışmalara devam, ümitsizliğe kapılma.
2. Canı isteyince çıkar istemeyince durur kafeste yapacak bişey yok. İstersen dışarı çıkar, kafesi sakla. Kendine başka yer edinsin. Sonra kafesi tekrar koyarsın yerine.
3. Sevdiği oyuncaklarla oynayın. Elinden yem filan yedir.
4. Yulaf olmazsa olmaz değil. Havuç içeren yumurta maması yapabilirsin. Havuç içindeki kerotan tüyleri hızlı çıkartır. B vitamini verebilirsin. Bunları haftada 2-3 gün yapabilirsin.

Güle güle besle, kuşa küsmezsen emeğinin karşılığını alırsın mutlaka.

1. Acele etme, çalışmalara devam, ümitsizliğe kapılma.
2. Canı isteyince çıkar istemeyince durur kafeste yapacak bişey yok. İstersen dışarı çıkar, kafesi sakla. Kendine başka yer edinsin. Sonra kafesi tekrar koyarsın yerine.
3. Sevdiği oyuncaklarla oynayın. Elinden yem filan yedir.
4. Yulaf olmazsa olmaz değil. Havuç içeren yumurta maması yapabilirsin. Havuç içindeki kerotan tüyleri hızlı çıkartır. B vitamini verebilirsin. Bunları haftada 2-3 gün yapabilirsin.

Güle güle besle, kuşa küsmezsen emeğinin karşılığını alırsın mutlaka.
Eyvallah abim benim 2 kuşum vefat etti bu sayfaya üye olmadan önce bu sayfadan sonra sizin sayenizde bir sürü tecrübem oldu ALLAH' IN izni ike veterinerlik lisesine gidebilirsem kanatlıları seçicem ve sizin sayenizde bir sürü engelleri aşacağımdan eminim hepiniz hakkınızı helal edin abilerim/ablalarım çok teşekkür ederim...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:10 -->-> Daha önceki mesaj 21:38 --

büyüklerim yeni bir soru daha sormak istedim. Muhabbet kuşuma konuşma eğitimi verirken hiç susmuyor neden olabilir ? Sorun olurmu?

Geri