petshop

sorun nefes almadamı yağlanmamı var video var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ılhan gürol tarafından 17 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. ılhan gürol

Üye

Beğenileri:
    2
    arkadaşlar kuşum bir süredir sürekli olmasada bu şekilde nefes alıyor çok korkak sanırım fazla heycanlı yaklaştığım zaman direk yuvaığa kaçıyor vide için yuvaığı kapadım o derece yani 1 ay kadar dinlendirdim son kuluçkadan sonra fakat durum bu erkeğe hiç bir ilgisi kalmadı hasta olduğundan olabilirmi şimdiden teşekkürler bide cinsi ney iri bir kuş

https://www.youtube.com/watch?v=XUckHnuPIWA

https://www.youtube.com/watch?v=lTOOcv-30bs
    videodada duyuluyor nefes alış verişinde hırlama veya ses çıkarmıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

yorumlarınızı bekliyorum ona göre hareket edeceğim

#1 ılhan gürol, 17 Nisan 2016
    Son düzenleme: 17 Nisan 2016
  2. DarkredBlue61

Üye

Beğenileri:
    7
    Normal Gibi Yeni Yumurta Yaptıysa Ondanda Olabilir :) Benimkisi Kanatlarını Çok Açıyor Bir Ara Çok Acayip Olmuştu Ama Bişey Olmadı Heralde İçerde Otur Otur Sıcak Basıyor Havalarda Malum :)

3. ılhan gürol

Üye

Beğenileri:
    2
    yeni değil 1 aydır dinlenmede eşinin yanına 1 hafta önce attım yaklaşık 1,5 aydır ne yavru ne kuluçka vavcr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

yağlanmamı var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:53 --

arkadaşlar bir yol gösterseniz bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

tanıdığım biri çin yağı damlat suyuna dedi ama siz duydunuzmu böyle bir yöntem

4. Mustafa Sayar

Mustafa Sayar New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Aynisini benim erkek kusta yapiyor.Daha once disi yapiyordu simdi yapmiyor.Bu kezde erkek yapmaya basladi.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ılhan gürol

Üye

Beğenileri:
    2
    çözüm varsa yazacaklardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

hala bi cevap alamadım hayret

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

beklemedeyim bi bakın şuna

Sayfayı Paylaş