Karadeniz Pet

sorun nefes almadamı yağlanmamı var video var

ılhan gürol

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşum bir süredir sürekli olmasada bu şekilde nefes alıyor çok korkak sanırım fazla heycanlı yaklaştığım zaman direk yuvaığa kaçıyor vide için yuvaığı kapadım o derece yani 1 ay kadar dinlendirdim son kuluçkadan sonra fakat durum bu erkeğe hiç bir ilgisi kalmadı hasta olduğundan olabilirmi şimdiden teşekkürler bide cinsi ney iri bir kuş

https://www.youtube.com/watch?v=XUckHnuPIWA

https://www.youtube.com/watch?v=lTOOcv-30bs
videodada duyuluyor nefes alış verişinde hırlama veya ses çıkarmıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

yorumlarınızı bekliyorum ona göre hareket edeceğim

Son düzenleme:
Normal Gibi Yeni Yumurta Yaptıysa Ondanda Olabilir :) Benimkisi Kanatlarını Çok Açıyor Bir Ara Çok Acayip Olmuştu Ama Bişey Olmadı Heralde İçerde Otur Otur Sıcak Basıyor Havalarda Malum :)

yeni değil 1 aydır dinlenmede eşinin yanına 1 hafta önce attım yaklaşık 1,5 aydır ne yavru ne kuluçka vavcr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

yağlanmamı var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:53 --

arkadaşlar bir yol gösterseniz bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

tanıdığım biri çin yağı damlat suyuna dedi ama siz duydunuzmu böyle bir yöntem

Aynisini benim erkek kusta yapiyor.Daha once disi yapiyordu simdi yapmiyor.Bu kezde erkek yapmaya basladi.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

çözüm varsa yazacaklardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

hala bi cevap alamadım hayret

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

beklemedeyim bi bakın şuna

Geri