petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

sorun nefes almadamı yağlanmamı var video var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ılhan gürol tarafından 17 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    arkadaşlar kuşum bir süredir sürekli olmasada bu şekilde nefes alıyor çok korkak sanırım fazla heycanlı yaklaştığım zaman direk yuvaığa kaçıyor vide için yuvaığı kapadım o derece yani 1 ay kadar dinlendirdim son kuluçkadan sonra fakat durum bu erkeğe hiç bir ilgisi kalmadı hasta olduğundan olabilirmi şimdiden teşekkürler bide cinsi ney iri bir kuş

https://www.youtube.com/watch?v=XUckHnuPIWA

https://www.youtube.com/watch?v=lTOOcv-30bs
    videodada duyuluyor nefes alış verişinde hırlama veya ses çıkarmıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:07 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

yorumlarınızı bekliyorum ona göre hareket edeceğim

#1 ılhan gürol, 17 Nisan 2016
    Son düzenleme: 17 Nisan 2016
  2. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Normal Gibi Yeni Yumurta Yaptıysa Ondanda Olabilir :) Benimkisi Kanatlarını Çok Açıyor Bir Ara Çok Acayip Olmuştu Ama Bişey Olmadı Heralde İçerde Otur Otur Sıcak Basıyor Havalarda Malum :)

3. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    yeni değil 1 aydır dinlenmede eşinin yanına 1 hafta önce attım yaklaşık 1,5 aydır ne yavru ne kuluçka vavcr

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:53 -->-> Daha önceki mesaj 22:05 --

yağlanmamı var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:27 -->-> Daha önceki mesaj 20:53 --

arkadaşlar bir yol gösterseniz bana

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 19:27 --

tanıdığım biri çin yağı damlat suyuna dedi ama siz duydunuzmu böyle bir yöntem

4. Mustafa Sayar

Mustafa Sayar New Member

Beğenileri:
    0
    Aynisini benim erkek kusta yapiyor.Daha once disi yapiyordu simdi yapmiyor.Bu kezde erkek yapmaya basladi.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ılhan gürol

Beğenileri:
    2
    çözüm varsa yazacaklardır

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:46 -->-> Daha önceki mesaj 20:27 --

hala bi cevap alamadım hayret

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:46 --

beklemedeyim bi bakın şuna

Sayfayı Paylaş