petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sorun

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Deniz Berk SUMAN tarafından 16 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Deniz Berk SUMAN

Deniz Berk SUMAN New Member

Beğenileri:
    0
    öncelıkle uzun sureden sonra tekrar merhaba arkadaslar ve buyukler :) sıze güzel haberle ve ufak bır sorunumla geldım.

Uzun suredır foruma gırmıyorum. Dersler, sınavlar v.s....

Güzel haber şu;

hobı olarak beslediğim 2 çift muhabbetten 1'i ilk kuluçkasında 5 adet yumurtladı ve bugun 5. Yavru cıktı çok ıyı beslıyorlar . Yakın zamanda resımlerını atacağım :)

gelelım sorunuma..

Diğer çiftimin erkeğinin sağ ayak parmaklarından 2 tanesı çarpık durumda. çarpık derken içe doğru bükülmüş gibi.. Alırken farketmemiştim, herneyse..

Bunun çiftleşmeye bır etkısı olurmu. Acaba dişinin uzerıne cıktığında düşme ihtimalı varmı? Tünekte çok rahat duruyor çok hareketlı kafesın ıcınde ordan oraya ucuyor :) . Sizce sıkıntı yaratırmı?

Cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkürler

2. Emirhan Çiloğlu

dene bakalım olmadı bi veterinere de göster işe yarar :+:

3. Tahsin ÖZDEN

sorun olmayacağı kanaatindeyim ayakta değil parmakta olduğu için benim fikrim sorun olmaz

Sayfayı Paylaş