Karadeniz Pet

spor

yusufkral

Onursal Üye
slm boş zamanım yok hafta sonraı hariç hafta sonrarıda spora fazla zaman harcamak istemiyorum 2 cift dambılım . 1 barfiks ve de basamak var ben bunları kulanarak evde 1-2 saat calışmayla kas yapa bilirmiyim günlük olarak yapanlar varsa nasıl yaptıklarını yazarmı

şimdi bazıları sporo git diyecekte zamanım yok akşam 10 gibi boş oluyorum hafta sonuda ailemle ve arkadaşlarımla olmak istiyorum

istersen biraz internetten araştır, doğru çalışmayla bence mümkün görünüyor.. spor salonlarında calısanlarda 1-2 saat calısıp yapıyorlar.. yöntem ve uygulama dogru kas grubuna yönelik oldugunda eğer azimliyseniz bence evde de başarabilirsiniz birşeyler..

ilk ısınma hareketleriyle kasları ısıt sonra şınav mekik dambıl şınav yap bunlarıda yavaş yavaş arttr gayet iyi oluyo ben öyle yapıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

araya yarım mekik filanda koyabilirsin özellikle karın daha fazla çalışmak istersen

ilk ısınma hareketleriyle kasları ısıt sonra şınav mekik dambıl şınav yap bunlarıda yavaş yavaş arttr gayet iyi oluyo ben öyle yapıyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:12 -->-> Daha önceki mesaj 18:11 --

araya yarım mekik filanda koyabilirsin özellikle karın daha fazla çalışmak istersen

dedini yapcam işe yarıyormu 1 aya gözle görülür bir biçimde nasıl yapyorsun kaç saat ve ne aralıklarla yapıyorsun azcık ayrıntılı yazarmısın

1 aya çok zor :) body salonundakiler bile 1 aya yapamıyor o kdar :D 3-6 aya yaparsın sağlam kasarsan :D ne kadar yapacagında senin kondüsyonunla alakalı kasların ilk günden çok zorlama hergün yapmak 2 günde bir yapmayada benzemez ilk gün çok zorlarsan 2.gün yapamazsın :)

1 aya çok zor :) body salonundakiler bile 1 aya yapamıyor o kdar :D 3-6 aya yaparsın sağlam kasarsan :D ne kadar yapacagında senin kondüsyonunla alakalı kasların ilk günden çok zorlama hergün yapmak 2 günde bir yapmayada benzemez ilk gün çok zorlarsan 2.gün yapamazsın :)

10 barfiks 40-50 şınav ve 20 ye yakın mekik cekiyorum 1 aya anca bu kadar acıldı

mekikleri biraz daha arttrı digerleri gayet iyi :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:24 -->-> Daha önceki mesaj 19:20 --

ben 50şer sınav 100 mekik 40-50 yarı mekik yapıyorum şuan formu korumak için yetiyor :)