Karadeniz Pet

Şu jumbolara bakar mısınız

Furkan Yahya ÖZMEN

Paylaşımcı Üye

Arkadaşlar bu jumbolara 150 tl dedıler resımlerden anlasılır mı bılmem ama kırmalar mı asil kan lar mı onları soyler mısınız

Hocam 150 normal de onlar neden yerde duruyo hastafalan olmasın

Fiyat uygun gibi ama ataları nasıl bilmek lazim. Jumbocular daha iyi bilirler.

Hocam 150 normal de onlar neden yerde duruyo hastafalan olmasın

Ben yanlarına gidince kaçtılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:27 -->-> Daha önceki mesaj 05:26 --

Kod:
Yanlış görmüyorsam ikisi tüyde kuşların.
Keşke daha net fotoğraflar olsaydı..

Hocam yakından jumbo satan çıkmayınca bende petshop lara gittim petshop ta böyle cekebildim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:28 -->-> Daha önceki mesaj 05:27 --

Hocam fiyatın nesini düşük buldunuz o zaman? Jumbo kuşlar zaten 100 tl den başlıor

Hocam ne 100 u ben 200 250 lerden aşağıya görmedim

Ben yanlarına gidince kaçtılar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:27 -->-> Daha önceki mesaj 05:26 --

Kod:

Hocam yakından jumbo satan çıkmayınca bende petshop lara gittim petshop ta böyle cekebildim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 05:28 -->-> Daha önceki mesaj 05:27 --

Hocam ne 100 u ben 200 250 lerden aşağıya görmedim
Eş değillerse fiyat normal. Burada önemli olan eş olabilmeleri ve sağlıklı olmaları. Fotoları daha yakından ve daha net atarsan yardımcı olmak isteriz. Hatta sağlık durumlarına ve yaşlarına göre çok bile.

Son düzenleme:
çok büyük geçmiş olsun

Allah senden de razi olsun

Sıkıntı yok ben hallettim benim de pek bilgim yok bu işten anlayan uzmanlar fikir verir inşaallah hastahaneler hiç sevilecek bir yer değil zaten Allah kimseyi düşürmesin

Geri