petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Su

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OKAN tarafından 22 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. OKAN
    Gizli

OKAN Guest

kuşum yaklaşık 9 aylık .aldıgımda 3-4 aylıktı çok güzel konuşuyor cicikuş-babacık-paşa(adı)-falan diyor ama aldıgım gunden beri hiç su içtiğini görmedım ? YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRM

2. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Hocam su içiyordur siz göremiyor olabilirsiniz

3. OKAN
    Gizli

OKAN Guest

Haklısınız.bişey daha sorabılır mıyım

4. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Tabiki buyrun

5. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

görmüyor olabilirsiniz . bir kuş en fazla 1 gun aç ve susuz kalabilir ondan her türlü yer içer ;)

6. OKAN
    Gizli

OKAN Guest

Benım paşa erkek yanına bı dişi aldım alalı 1 ay oldu anca alışıyorlar da bugun fark ettım dişinin göğüsünün altında bi çzigi gibi bişey var birden görünce endişelendım

7. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Fotoğraf yüklerseniz sağlıklı cevaplar alabilirsiniz ama tahmin ettiğim şeyse endişelenmenize gerek yok, tünekte oturuşlarından bazen göğüs kısımlarında tüyleri ayrılır ve bir çizgi oluşur orada, en basiti fazla ürkütmeden biraz hareket etmesini sağlayın normale döndüğünü göreceksiniz

8. İbrahim AKSU

İbrahim AKSU New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0

Sayfayı Paylaş