Karadeniz Pet

Sultan için yardımcı olurmusunuz??

cixsower

Meraklı Üye
Arlasaşlar sultanla 5 ci haftamız olcak tüyleri düzeldi uçabiliyo yavaş yavaş ama ishal sorunu bitti bi ara düzelmişti isadur diye bi ilaç kulandım iyileşince ilacı vermedim tekrar ishal oldu aşırı sulu ishal lütfen yardım edin yulafta veriyodum yardımlarınızı bekliyorum

coxidin diye bir ilaç var.o ilacı kullan.Eminim ishal felan kalmayacaktır.birde sade kanarya yemi ver.

hocam cok mu yesıllık verıyorsunuz ayda bı sefer verın yeterlıdır. ıshal ıcın de bı veterınerden toz ıshal ılacı alarak verebılırsınız cok etkılıdır.

hocam cok mu yesıllık verıyorsunuz ayda bı sefer verın yeterlıdır. ıshal ıcın de bı veterınerden toz ıshal ılacı alarak verebılırsınız cok etkılıdır.

hayır ya ilk geldigi günden beri böyle yeşillik falan vermedim bi ara iyileşti her gün şırıngayla ilacı agzına damlatıyodum iyileşti kestim ilacı artık yine başladı 5 hafta olcak sultanın durumu çok kötü yani şuan dışkısı tüylerine yapıştı kanarya yemini veriyom yemiyo az yiyo patates yemiyo tüy dökümünde bide yani kuşu aldıgımdan beri hasta iç hastalık var galiba ilk geldigi gün zavallı yürüyemiyodu bile şimdi gitikçe kötü oluyo veterinerde burda anlayan biri yok ilacı bile yoktu petshoplardan aldım biran önce bi çara bulmasak allah korusun kaybetcem onu :( :(

hocam izmir gibi bi yerde nasıl petshop yok vardır elbet bıyerde eger kı kus gercekten cok kotuyse kanarya yemını yemıyor mu ıyıce dıkkat edın ayrıca muzda verebılırsınız fazla abartmadan
egerkı hala devam edıyosa bı sekılde veterınere goturun.

hocam izmir gibi bi yerde nasıl petshop yok vardır elbet bıyerde eger kı kus gercekten cok kotuyse kanarya yemını yemıyor mu ıyıce dıkkat edın ayrıca muzda verebılırsınız fazla abartmadan
egerkı hala devam edıyosa bı sekılde veterınere goturun.

şuan izmirde degilim malesef memleketi ziyarete geldim artık benim bi çare bulmam lazım kuş kötü durumda şırıngayla ilaç damlatıyom isadur diye bi ilaç ilk başta sonuç aldım ama simdi yine başladı 2 gündür degişiklik olmadı acaba iç hastalık mı var onda tüy dökümünde bide Neoform diye toz bi vitamin var onuda veriyimi acaba ?

şuan izmirde degilim malesef memleketi ziyarete geldim artık benim bi çare bulmam lazım kuş kötü durumda şırıngayla ilaç damlatıyom isadur diye bi ilaç ilk başta sonuç aldım ama simdi yine başladı 2 gündür degişiklik olmadı acaba iç hastalık mı var onda tüy dökümünde bide Neoform diye toz bi vitamin var onuda veriyimi acaba ?

hocam valla bende veterınerde toz almıstım ama markası yoktu adam 30 senelık kuscu ıdı toz karısımı yaptı verdı kus ıkı gunde kendıne geldı.
ama sızdekı toz nedır nasıldır bılemem sız bılırsınız eger saglam bı yerden aldıysanız denemenızde fayda var kus kotu olmadan.

Suyuna pirinç unu katın. Hergün verilen yeşilliğin ishal yaptığına da inanmayın. Çok aşırı yemek bize de zararlı ama ben hergün kararınca yeşillik veriyorum hiçbişey olmadı maşaallah.

suyuna pirinç unu katın. Hergün verilen yeşilliğin ishal yaptığına da inanmayın. çok aşırı yemek bize de zararlı ama ben hergün kararınca yeşillik veriyorum hiçbişey olmadı maşaallah.

az önce sultan elimde can verdi :( ne denediysem sonuç alamadım sadece ilk başta iyileşti biraz tekrar hastalandı zavallı :(

Başınız sağolun. Evladınız gibi oluyor kaybedince üzülüyor insan. Yapacak bişey yok artık.

Geri