Karadeniz Pet

Sultan Papağanı dışkı normal mi

Probiyotik siparişi verdim en kısa sürede kullanmaya başlayacağım

Buradan temin etmem mümkün değil bulunduğum bölgede olacağını sanmıyorum ancak internetten o da en az 4-5 gün sürer

Yeni yaptığını atar mısınız? Kuş çok su kaybediyor gibi gözüküyor. Elektrolit takviyesi yapın mutlaka.
Bunu yeni yaptı
fd49a18c-2b68-4abd-9c97-b1b9c7f4446c.jpg

Eskisine göre düzelme var 2 gün önce dışkıları kötüydü

Yeni yaptığı fena durmuyor. Eczaneden ge oral alabilirsiniz elektrolit olarak. Ayrıca probiyotik takviyesini de yapın birkaç gün sonra tekrar dönersiniz. Başka bir sorun yok değil mi?

Yeni yaptığı fena durmuyor. Eczaneden ge oral alabilirsiniz elektrolit olarak. Ayrıca probiyotik takviyesini de yapın birkaç gün sonra tekrar dönersiniz. Başka bir sorun yok değil mi?
Şimdilik yok çok teşekkür ederim yardım ettiğiniz için hakkınızı ödeyemem acaba Ge-Oral kullanım ölçeğini söyleyebilir misiniz muhabbet kuşu suluğu ile ölçerek koyacağım kendisi sultan papağanı ve hangi sıklıkla kullanmalıyım acaba.

Tam dolu suluğa 2 pirinç tanesi kadar kullanabilirsiniz. Probiyotik gelene kadar elektrolit verin. Normalde de 2 haftada bir verebilirsiniz.

Tam dolu suluğa 2 pirinç tanesi kadar kullanabilirsiniz. Probiyotik gelene kadar elektrolit verin. Normalde de 2 haftada bir verebilirsiniz.
Probiyotik geldikten sonra onu kaç güne bir kullanayım ve probiyotik gelene kadar elektrolit i kaç güne bir kullanayım acaba

Şimdi 2 gün üst üste verin. Probiyotik gelince de 3 gün boyunca verin. Normalde haftada bir veya iki kez verebilirsiniz probiyotiği.

Yarına veya en geç pazartesi günü elektroliti temin etmiş olacağım özür dileyerek soruyorum tekrardan elektrolit i tam olarak ne sıklıkla vereceğimi söyleyebilir misiniz 2 gün demişsiniz ama 2 güne probiyotik gelmeyebilir muhtemelen yetişmez elektroiliti pazartesi temin ettim diyelim 2 gün arka arkaya verdikten sonra eğer probiyortik gelmemiş olursa ne yapayım kuşum kabız olur diye de korkuyorum o yüzden dozunu kaçırmadan vermek istiyorum

Şimdi 2 gün üst üste verin. Probiyotik gelince de 3 gün boyunca verin. Normalde haftada bir veya iki kez verebilirsiniz probiyotiği.