petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sultan Yavrusu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Erkan DEMİR tarafından 23 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    Meraba arkadaslar sultan papagan almaya karar verdim. ankara ici yeme dusmus sultan yavrusu olan varsa iletisime gecerse sevinirim.
    ayrica erkek muhabbetim var ayni kafesde durmalari sikinti yaratirmi yoksa yeni kafes almalimiyim. birazda bilgi verebilirseniz tesekkur ederim.
    iletisim no: 0553 609 6539

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:41 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

guncel

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    Aynı kafeste yaşayamazlar malesef :)

3. muselman

muselman Member

Beğenileri:
    1
    Aynı Kafeste yaşayamaz diye birşey yok :)) sadece kuşların karekterleri rol oynar. Burada hobicilerin devasa kafesler inde her çeşit kuş oluyor ve sıkıntı olduğunu hiç duymadım.

4. Erkan DEMİR

Beğenileri:
    0
    benim kusum cok uysal ele alisik konusan bi kus. peki farkli kafese koysam kafesler yan yana durmasi bu sorun teskil etmez sanirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:32 -->-> Daha önceki mesaj 13:35 --

Guncellll

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş