petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sunta,Ahşap Kafesler Acil cevap

Konusu 'Kendin Yap Sistemler ( DIY )' forumundadır ve lodoslum tarafından 9 Kasım 2014 başlatılmıştır.

1. lodoslum

lodoslum Guest

Arkadaşlar Bugün bir yewrden bir duyum aldım Suntadan veya ahşaptan yapılan kafesler Çam ağacı haricindekiler bit ve Pire oluşturuyomuş diye . benim kafesimin Alt tarafında Metal Izgara var önü de tel ama geri kalan kısımları ahşap ve sunta dan sizce bir sıkıntı olur mu ? Bilgili bir arkadaş beni aydınlatırsa sevinirim. Henüz Kuşları içine koymamışken değiştireyim öyle bir şey varsa.

2. Mehmet Nuri Alkayış

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    sanmam böyle olsa çok kullanılmaz ve burada duyrulurdu

3. lodoslum

lodoslum Guest

Teşekkürler Cevap için.

4. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    önlem almassanız olur bit spreyi ile dezenfekte spreyleri ile temizlemeniz lazım.

5. lodoslum

lodoslum Guest

zaten ben evin kullanılmayan odasında bakacağım kuşlara max 3-4 çift bakacağım. Daha fazlasını ev ortamında yapamam hemde çok ses olur. Apartman rahatız olur. Düzenli spreyleme ve iyi bakım sonucunda oluşturmazlar herhalde. Havadar bir ortam baya geniş bir alanda bakacağım. Umarım oluşturmaz şuan çok tedirginim.

6. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    merak etmeyin spreyle yaparsanız olmaz bende kullanacam mdf lam yaptırcam.

7. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Kuşlarınızı içine atmadan önce güzelce bir ilaçlayın bir şey olmaz.. Maşaallah kuşlarınıza

8. lodoslum

lodoslum Guest

İçimi rahatlatıyorsunuz Avisol Sprey var bende iş görür mü sizce daha demin kafeslerin içini spreyledim yuvalıklarını da spreyledim 2-3 gün sonra tkerar spreyler öyle koyarım herhalde kuşları Avisol iyi değil diyorsanız başka tavsiye edebileceğiniz bir sprey var mı ya da başka bir şey ? Teşekkürler şimdiden

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Ben vilmectin ve keneson kullanıyorum... o spreylerde etkilidir herhalde hiç kullanmadım.. siz dediğiniz şekilde 2 3 defa spreyleyin bir sıkıntı çıkmaz inşaallah

10. bjk70

bjk70 Member

Beğenileri:
    0
    temizlik ve ilaçlama düzenli olursa bir sıkıntı olmaz

11. alperkuyumcu

Beğenileri:
    0
    bende mdf boz kafesler kullanıyorum düzgün temizlik yaparsanız hiç birşey olmuyor

12. lodoslum

lodoslum Guest

Çook teşekkür ederim. Yine de tahtaların iç kısımlarını kaplamayı düşünüyorum içim rahat etmeyecek gibi :D

Sayfayı Paylaş