Karadeniz Pet

Süpervit vs süpervit forte

• Konbuyu başlatan Sefer CANDAN
  • Başlangıç tarihi
S

Sefer CANDAN

Guest
Arkadaşlar bu iki vitamin araştırmalarıma göre farklı.Sorularım şunlar:
1- Hangisi daha iyi sizce?
2-Toz oldukları için kullanan arkadaşlar nem dolayısıyla sıkıntı yaşadılar mı? Cevap evetse nasıl bi çözümü vardır
3-Su,yem veya mama. Bu üçünden hangisine katmak daha verimlidir?

Peki suya mı katıyorsunuz yoksa mama veya yeme mi. Mesela bende avivit var bitmek üzere suda iyi çözünmüyor sanki

Süpervit forte kullanıyorum, bence piyasadaki en kapsamlı vitamin, suyuna katıyorum iyice çalkaladıktan sonra çözülmede sıkıntı yok ancak çok güçlü bir vitamin olduğu için miktarı ayarlamak çok önemli, serin yerde muhafaza ediyorum şimdilik problem yok

Süpervit forte kullanıyorum, bence piyasadaki en kapsamlı vitamin, suyuna katıyorum iyice çalkaladıktan sonra çözülmede sıkıntı yok ancak çok güçlü bir vitamin olduğu için miktarı ayarlamak çok önemli, serin yerde muhafaza ediyorum şimdilik problem yok

Standart suluklarda ne kadar kullanmak gerekiyor? Bilgilendirebilir misiniz

Normal şartlarda mercimek tanesi kadar yeterli olacaktır

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Teşekkürler. Ben de kısa zamanda almayı düşünüyorum

Piyasada bulması biraz zor, yani benim için öyle olmuştu, netten temin edebilirsiniz, kolay gelsin

Teşekkürler öyle yapıcam. Peki yavru kuşlar için de uygun mudur? 1-1,5 aylık

Evet ben tümü için kullanıyorum, miktarı iyi ayarlarsanız sorun olmaz, haftada iki üç kere kullanmanız yeterli ve mutlaka 12-15 saat sonra ilaçsız normal su vermelisiniz

muhabbet kuşu suluğuna 1 dabla yada doz gün aşırı vermek uygun olurmu birde eczanelerde bulurumu maliyeti ne kadar?

Geri