Karadeniz Pet

Sürekli Esneme Hareketi Normal mi? Solunum Sıkıntısı mı? (video)

Aynı durumu yaşıyorum hâlen.3 kuşm var yeşil olan tıksırma krizine giriyor fakat günde 1 veya 2 kez denk geliyorum bu duruma.Sarı kuşum kısa süreli yapiyor.Recai SULAMIS 'ın tavsiyesi üzerine fluggy şurup kullaniyorum 2.günüm.İlacı her eczane vermiyor yazdırılması gerektiğini söyluyorlar.Ben birtanesinden temin etmiştim.Suluğuna 6 damla katıyorum.7 gün devam edecegim.(Daha önce de başka kusumunun gecmek bilmeyen ishalinde kullanmıştim bu ilacı her hangi bir sıkıntı yaşamadim beşeri olmasına rağmen.)Bir tavsiye..
O zaman önce sıklığını gözlemleyeyim. Yine de lazım olursa geri dönüp bakmak için sormak istiyorum, ilaç 6 damla tam suluğa mı kullanılıyor? 100 mllik sulukta

Bu arada yardımcı olmaya çalışan, tecrübelerini paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum.

O zaman önce sıklığını gözlemleyeyim. Yine de lazım olursa geri dönüp bakmak için sormak istiyorum, ilaç 6 damla tam suluğa mı kullanılıyor? 100 mllik sulukta

Bu arada yardımcı olmaya çalışan, tecrübelerini paylaşan herkese çok teşekkür ediyorum.
Aynen hocam 100ml suluğa 7 damla katabilirsiniz.Ben suluğu ağzina kadar doldurmuyorum %75 ine kadar su dolduruyorum 6-7damla Fluggy damlatiyorum.7 günu tamamladiktan sonra 2 gün multivitamin+2 gün probiyotikle takviye yapacağim.

Aynen hocam 100ml suluğa 7 damla katabilirsiniz.Ben suluğu ağzina kadar doldurmuyorum %75 ine kadar su dolduruyorum 6-7damla Fluggy damlatiyorum.7 günu tamamladiktan sonra 2 gün multivitamin+2 gün probiyotikle takviye yapacağim.
Tamam çok teşekkür ediyorum, iyi akşamlar ☺️
Ben de bu durum için burdan konu açıp tedavi uygulamıştım ancak şuan normal bir durum olduğunu düşünüyorum sık yapmadığı için
Merhaba, nasıl bir tedaviydi uyguladığınız siz de anlatabilir misiniz? 😅 Ya da konunun linkini atarsanız oradan da bakabilirim.

Tamam çok teşekkür ediyorum, iyi akşamlar ☺️

Merhaba, nasıl bir tedaviydi uyguladığınız siz de anlatabilir misiniz? 😅 Ya da konunun linkini atarsanız oradan da bakabilirim.
Merhaba ben karıştırmışım Facebook muhabbet kuşu yardımlaşma grubundan video paylaşmıştım orda daha fazla etkileşim oluyor sizde ordan sorabilirsiniz.Ben yanlış tedavi uyguladım ki iyi gelmedi zaten hala devam ediyor dediğim gibi size de önermem doğru olmaz.Ama açtığım konuda solunum yolu problemi veya boğaza bir şey takılmış olabileceği söylenmişti çoğunlukta

Geri