petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Sürekli tek ayak üstünde duruyor hasta mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Hamza Acar tarafından 21 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    hasta gözükmüyor 1 2 haftadır yapıyor bunu dikkat ettim ama dışarı çıkardığımızda gayet neşeli ? bişeyler yapmalımıyım ?

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    mutlu kus tek ayak üstünde durur

3. Cem Temiz
    Gizli

Cem Temiz Guest

evet benım cift kuşum var onlarda öyle duruyor 2 si bir... tek ayak üstünde sorun yok hasta falan degil dostum... tabi birde fotosunu görmek lazim öyle tek ayak üstündeyken fotosunu çekebilirsen...

4. kullanici641
    Gizli

esner şekilde tek ayak üstünde durmasıda buna dahil mi? boğa gibi pozisyon alıyor daha çok kızıyormuş gibi :)

5. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kendilerini güvenli hissettiklerinde ve mutlu olduklarında tek ayak üzerinde dururlar sorun yok güvenini kazanmışsınız kuşunuzun ne güzel :)

6. Muhammed Hamza Acar

Altın Üye

Beğenileri:
    0
  7. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Mutlumudur bilmem ama kuşlar vücut sıcaklıklarını korumak için tek ayağını gövdesine çekerler.

8. huysuz

huysuz New Member

Beğenileri:
    1
    ayaklarını ısıtıyor.. üşümüş garip.. ortam sıcaklığına dikkat.. sağlıklı bir durum.. ben şöyle yorumluyorum, ortam soğuk hastalanırsam vebali senin diyor...

Sayfayı Paylaş