Karadeniz Pet

sürekli tünek besliyor

Emreoz

Meraklı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Benim kuş bir süredir sürekli olarak tüneğine ve ayağına yem kusuyor veterinere götürdüm kusma önleyici ilaç verdi ancak işe yaramadı, bazen eğer yanındaysam ve kusuyorsa gidip dikkatini dağıtıyorum bir şekilde beni dinlerken kusmuyor ama sürekli yanında da olamıyorum tabi, yapabileceğim birşey var mı böyle bir sorunla karşılaşıp çözen var mı? Teşekkürler.

Veterinere sadece gülüyorum kusma önleyici ilaç verdi hee yazık boşuna okumuş o..

Öncelikle kuş kaç aylık ?

Kuru mu yoksa sıvı mi kusuyor kuşunuz?

Kaç aylık ?

Sevgiden dolayı yem kusuyorsa bu bir sorun değil bence, içgüdüsel bir davranış.

Hastalık kusmuğu mu, sevdiğine yem sunma amaçlı kusma mı bunun ayrımı önemli.

Yok hasta değil çok şükür ama hasta olur diye çok endişe ediyorum tüneğini sürekli dezenfekte etmeye çalışıyorum. Bir sıkıntı çıkar mı sizce? ayna koysam işe yarar mı yoksa daha mı kötü olur bilemedim.

Veterinere sadece gülüyorum kusma önleyici ilaç verdi hee yazık boşuna okumuş o..

Öncelikle kuş kaç aylık ?

Kuru mu yoksa sıvı mi kusuyor kuşunuz?

Kaç aylık ?
Öyle demeyin onlar bu işin ilmini okumuş insanlar, benim kuşumu 2 defa ölümlerden döndürdüler iyileştirdiler çok şükür.

Sevgiden ise kusuyorsa eş seçtirin eşine kussun (salma ile eş seçsin)

Yok hasta değil çok şükür ama hasta olur diye çok endişe ediyorum tüneğini sürekli dezenfekte etmeye çalışıyorum. Bir sıkıntı çıkar mı sizce? ayna koysam işe yarar mı yoksa daha mı kötü olur bilemedim.
Sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Kuşunuzla bolca ilgilenin:)

Geri