petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Susuzluga dayanma?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve safak0 tarafından 23 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. safak0

safak0 Member

Beğenileri:
    8
    Bugun iki tane 2 aylik muhabbet kusu mu odaya saldim odayida onlara gore cok iyi ayarladim sanirim sevdiler kafese girmek istemiyorlar gibi :) Saka bi yana saldikdan yarim saat bi saat sonra kafesin etrafinda dolandilar biraz tellerinde kapisini bulamadilar diye dusunuyorum cok yakinindaydilar simdi odada guzel bi tunekde uyukluyolar alsitirmak icinde elimde yem yedirdim ilk defe elimden yediler ilk defe ikisi birden elime cikdi :) suan hic su icmediler yakasik 5 saat kadar oluyor kafeslerine girmezlerse elime alip kafese koymam sabaha kadar kalsinlar ama susuzluk bir sorun cikartir mi? Karinlarini doyurdum ama suyuyup kafesi bulurlar mi acaba olduya bulamadilar sabaha kadar susuz kaldiklarinda nolur?

2. Süleyman Kara

Süleyman Kara Active Member

Beğenileri:
    67
    Kuşu ilk aldığım gün ortam değişikliğinden ve yalnızlığın moralsizliğinden olacak, 13-14 saat ne yeme ne suya dokundu. Ordan biliyorum ki dayanıklılar :)

3. safak0

safak0 Member

Beğenileri:
    8
    Mantikli evet unutmusum bende ilk aldigimda kafesde ne yemek yiyip ne su icmisdi benimki 24 saati gecmisdi ustelik :) sabaha kadar odada kalsinlar bakim kafese gitmek akillarina gelicek mi ben kafesi gorduklerine inaniyorumda girmek istemiyolar :D

4. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    207
    Kapiyi araya taraya bulacaklardir disari su koymayin hic girmezler sonra

5. safak0

safak0 Member

Beğenileri:
    8
    Dün aksam kendi istekleriyle girdiler bi tanesi girince digeride geldi hemen :)

Sayfayı Paylaş