Karadeniz Pet

Susuzluga dayanma?

safak0

Meraklı Üye
Bugun iki tane 2 aylik muhabbet kusu mu odaya saldim odayida onlara gore cok iyi ayarladim sanirim sevdiler kafese girmek istemiyorlar gibi :) Saka bi yana saldikdan yarim saat bi saat sonra kafesin etrafinda dolandilar biraz tellerinde kapisini bulamadilar diye dusunuyorum cok yakinindaydilar simdi odada guzel bi tunekde uyukluyolar alsitirmak icinde elimde yem yedirdim ilk defe elimden yediler ilk defe ikisi birden elime cikdi :) suan hic su icmediler yakasik 5 saat kadar oluyor kafeslerine girmezlerse elime alip kafese koymam sabaha kadar kalsinlar ama susuzluk bir sorun cikartir mi? Karinlarini doyurdum ama suyuyup kafesi bulurlar mi acaba olduya bulamadilar sabaha kadar susuz kaldiklarinda nolur?

Kuşu ilk aldığım gün ortam değişikliğinden ve yalnızlığın moralsizliğinden olacak, 13-14 saat ne yeme ne suya dokundu. Ordan biliyorum ki dayanıklılar :)

Mantikli evet unutmusum bende ilk aldigimda kafesde ne yemek yiyip ne su icmisdi benimki 24 saati gecmisdi ustelik :) sabaha kadar odada kalsinlar bakim kafese gitmek akillarina gelicek mi ben kafesi gorduklerine inaniyorumda girmek istemiyolar :D

Kapiyi araya taraya bulacaklardir disari su koymayin hic girmezler sonra

Dün aksam kendi istekleriyle girdiler bi tanesi girince digeride geldi hemen :)

Geri