Karadeniz Pet

Suya katılan vitaminler...

• Konbuyu başlatan Aziz SARI
  • Başlangıç tarihi
A

Aziz SARI

Guest
Merhaba arkadaşlar kuşların suluğuna sade su yerine meyve suyu veya buna benzer bir karışımı bir su koyarsak bunun zararı olur mu kuşa.

icerlerse olmaz normaldede verıyoruz zaten portakal mandalına elma ha suyu ha kendısı

Hmm anladım . Bir çok üreticinin kafesine gittim de sürekli turuncu renkte bir su verdiklerini gördüm . Vitamin olacağını düşündüm ama vitaminler de taş pahası olduğu için kendi çabamla bir şeyler yapmak istiyorum da. :) Teşekkürler cevabınız için de.

Hmm anladım . Bir çok üreticinin kafesine gittim de sürekli turuncu renkte bir su verdiklerini gördüm . Vitamin olacağını düşündüm ama vitaminler de taş pahası olduğu için kendi çabamla bir şeyler yapmak istiyorum da. :) Teşekkürler cevabınız için de.

üreticiler vermez meyve sutu vıtamındır onlar cok pahalı dedıgın 20 tl 8 cıft kuşa bır sene gıdıyor:)

KnzNll.jpg

ben portakal suyunu sıktım direkt sularına suyla karıştırmadan koydum . sorun olurmu bilmiyorum :(

en iyisi suyla seyreltmek :) kalkıp seyreltsem iyi olucak

Moderatör tarafında düzenlendi:
süpervit forte'yi veterinerlerden bulabilirsin. Resimdeki poşet 10 TL'ye satılıyor

Cok guzel konu aziz kardeşim..İlgiyle takip ediyorum.Arkadasımızı ndediği gibi partakal suyunu sıkıp onu suyla seyrelterek verebilirmiyiz acaba ve bekleme süresi ne kadar olmalıdır.

Geri