Karadeniz Pet

Talaş sevmiyor

cafer123

Yeni Üye
Arkadaşlar dişi kuşum talaş koyuyorum hepsini atıyor yuvadan sanırım sevmiyor 2 kez koydum çünki , Talaştan başka ne koyabılırız ?

Yem kabuklarından koyabilirsin. Kum koyan var ama sağlıklı değil diyorlar.

Bide bir dişi erkeiğin üstüne niye çıkark i ? ya

Foto ekleyebilir misiniz?

tabi buyrun

oAXmb7.jpg

ZLXqvk.jpg

lkqDoE.jpg

yP6W8M.jpg

kardeşim bak bu erkekten emin değilim erkekmi dişimi diye ama dişi gibi duruyor egerki erkekse baksın arkadaşlar erkekse sen bunları bi 20 gun ayır kızıssınlar mama ver . sonra koy dişin kızışıyor ama erkek olanda kızışma yok sen yinede bunu iyi bir sor dişi gibi bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

talaşta koyma yuvaya bişey koyulmaz gerek yok elleme o kazıp talaş yapacak görürüsün

kardeşim bak bu erkekten emin değilim erkekmi dişimi diye ama dişi gibi duruyor egerki erkekse baksın arkadaşlar erkekse sen bunları bi 20 gun ayır kızıssınlar mama ver . sonra koy dişin kızışıyor ama erkek olanda kızışma yok sen yinede bunu iyi bir sor dişi gibi bu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:40 -->-> Daha önceki mesaj 14:39 --

talaşta koyma yuvaya bişey koyulmaz gerek yok elleme o kazıp talaş yapacak görürüsün

Abi Beyaz erkek bence Çünkü ceresinin alt tarafından koyu mavi geliyo bilmiyorum gene yorum yapın

Beyaz olsn erkek digeri disi

Abi Beyaz erkek bence Çünkü ceresinin alt tarafından koyu mavi geliyo bilmiyorum gene yorum yapın

kardeşim erkesse ayır 1 ay ceresi koyulasır kafa sallamaya baslar öter sürekli ozmn kızısmıs demektir at dişinin yanına ve zmna bırak ve kuslarını duvara 2 mtre kadar yuksekliğe koy indirme hiç saldelyeyle değiştir su ve yemi ztn dişin kızışıyor ceresi kahverengi oluyor kafestende yuvalgı çıkar...

Geri