Karadeniz Pet

Tanımlanamayan hastalık???

• Konbuyu başlatan fatih ersöz
  • Başlangıç tarihi
Size de çok teşekkür ederim, öğretmen olduğum için hafta içi bir yere gidemiyorum ama böyle açık adres de olunca hafta sonu Manisa'ya götürebilirim.

Üniversitenin veterinerlik fakültesinde test yapabilirler yakın mısınız oraya?. Iç parazitte olabilir

HTC Sensation XE Tapatalk

Yakın değilim ve hafta sonu test yaparlar mı bilmiyorum ama aklımda bulunsun sağolun.

Internetten fakültenin numarasını bulup ilgili prof yada doktor vs nin hangi günler orada olduğunu sorabilirsiniz

HTC Sensation XE

prazit le ilgili bir durum olacağını zannetmiyorum ,kuşun yemesi iyi dışkıda problem yok .eş diye aldığım diğer erkek kuşada bulaşması gerekirdi diye düşünüyorum çünkü epey bi zaman birlikte kaldılar.

Parazit herzaman dışkıda belli etmez kendini. İç paraziti ortayan çıkaran en etkili ilaç beyaz duttur. Beyaz dut yedirin kuşunuza mutlaka. Paraziti varsa dökülücektir. Bir de Türkiyede kuşlardan anlayan en iyi veteriner burada İstanbul Veteriner Polikliniği. Mutlaka bir arayın.

üniversite ler bu tür durumlarla çok ilgileniyorlar , size müteşekkir kalacaktırlar ,

benim kuşumda da aynı şey var, son durumu nedir ? İyileşti mi ? İyileştiyse nasıl iyileştirdiniz ?

Geri