Karadeniz Pet

Tatil girmeden eczaneden almam lazım gerekeni

Geceden bu yana tabanlık(geç uyandım şimdi değiştim) biraz darı yemiş gibi. Mama hazırladım şırıngayla çok az verebildim ağzına. 1 damla da triflucan. Devam ediyorum elimden geldiğince..

Ekli dosyalar

• 6D04D521-7437-4187-B684-9C43EEA65D0F.jpeg
    6D04D521-7437-4187-B684-9C43EEA65D0F.jpeg
    272.8 KB · Görüntüleme: 11
Geçmiş olsun inş sabır ve sevgiyle bu zor günlerin üstesinden gelebilirsiniz..

Yaklaşık 1 saat önce kuşumu kaybettim, gömdüm. Hayatımda ilk kez sevdiğim bir canı yakınımı parçamı kaybettim. Çok çabaladım olmadı. Veterinere gidebilsem kurtulurmuydu bilmiyorum ama 1 haftadan az bir süre içinde bi takım şeyler nüksedip kızımı tüketti elime aldığımda iki gündür tüy gibiydi halbuki iki gün öncesine dek yiyordu azda olsa ama iki gün çok uğraştım şırıngayla mama yedirmeye olmadı. Herşey için yinede teşekkürler. Tek tesellim oğlum Elvis. Allah onu ve tüm arkadaşlarımızı korusun...

Geçmiş olsun minicik canlar..Tüm canlılar gibi onlarda bize emanet.İnşallah hiçbir canlı acı çekmeden her günlerini huzur içinde yaşarlar.

Başınız sağ olsun... Çok üzüldüm, keşke tüm minik canlarımız yaşlılık nedeniyle aramızdan ayrılsa.

Yaşı vardı 7. Seneye girdik geldiğinde yavrumuydu bilmiyorum.. ama zor alışılacak gibi durmuyor
Hayatımdaki coğu insandan daha değerliler miniklerim desem yeridir... Yerleri dolmaz tabii ki gittiklerini düsünmek bile kötü yapıyor insanı. Çok tatlı bir dişi kuşumuz daha vardı, henüz 1 yaşına girmeden nedensizce kaybettik. O günden beri onun eksikliğiyle yaşıyorum, alışılması zor gerçekten.

Geri