tatil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    slm arkadaşlar bayramda 1 haftalına atile cıkacagım ben ankarada oturuyorum kuşlarımın yumurtaları var akılı yemlikle idare ede bilirlerde bayramın 1 . günü yumurtalardan yavrular çıkarlar ben gecen kuluçkada hepsini yardım ederek çıkartıydım kabuğu kıramıyorlar ben yokken nasıl olacak bu iş kendilinden nasıl cıka bilirler ankarada oturuyorum nem cok yok deniz olmadından :)

#1 yusufkral, 15 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 15 Temmuz 2014
  2. Yusuf Yılmaz

Herhangi bi aktabanız tanıdıgınz Kus besleyen varsa ona verin iyi bakart Önceden beslediyse Sizin kadar uzmansa :D

3. yusufkral

yusufkral Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    öyle bir tanıdım yok olmassa tatil iptal :)

4. Yusuf Yılmaz

Bencede İptal edin Bişe dicem cift kuşum var Ama daha 4 5 aylıklar Bonyo yaptırıyom Kızışmaları gecermi acaba ?

5. yusufkral

yusufkral Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    durmadan yaptırma 2 haftada yada haftada 1 yaptır bir sorun olmaz amam hergün hergün oldunda sorun olur hasta olur ve çiftleşmeyle alakaları olmaz ama kuşlarınız daha küçükmüş 9 aylıkken üretime başlayın

6. Yusuf Yılmaz

Dişi kusumda gözünde halka olusuyor erkek kusumda suanlık hafif var gibi duruyor ama yok sayılır olusuyor

7. yusufkral

yusufkral Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    adaşım :) demekki diş biraz daha büyük erkekten zamanla oluşur erkektede eş mi kuşların

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:27 -->-> Daha önceki mesaj 01:23 --

Yusuf imzadaki kuşların 2 side dişi gibi geldi bana

8. Yusuf Yılmaz

Erkek kus kafa sallıyo arada cıldırıyor birbirini kasıyolar kusuyolar ve erkek kusum icinden sesler cıkarıtyor yanına gidip gelyo Kur yapıyo sanırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:32 -->-> Daha önceki mesaj 02:32 --

AZ BİŞE Beyazlık var halka kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:35 -->-> Daha önceki mesaj 02:32 --

2 si dişi ise ben kafayı yerim sölim

9. yusufkral

yusufkral Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    bir konu açsan faydalı olur

Sayfayı Paylaş