Karadeniz Pet

tatil

yusufkral

Onursal Üye
slm arkadaşlar bayramda 1 haftalına atile cıkacagım ben ankarada oturuyorum kuşlarımın yumurtaları var akılı yemlikle idare ede bilirlerde bayramın 1 . günü yumurtalardan yavrular çıkarlar ben gecen kuluçkada hepsini yardım ederek çıkartıydım kabuğu kıramıyorlar ben yokken nasıl olacak bu iş kendilinden nasıl cıka bilirler ankarada oturuyorum nem cok yok deniz olmadından :)

Son düzenleme:
Herhangi bi aktabanız tanıdıgınz Kus besleyen varsa ona verin iyi bakart Önceden beslediyse Sizin kadar uzmansa :D

Bencede İptal edin Bişe dicem cift kuşum var Ama daha 4 5 aylıklar Bonyo yaptırıyom Kızışmaları gecermi acaba ?

Bencede İptal edin Bişe dicem cift kuşum var Ama daha 4 5 aylıklar Bonyo yaptırıyom Kızışmaları gecermi acaba ?

durmadan yaptırma 2 haftada yada haftada 1 yaptır bir sorun olmaz amam hergün hergün oldunda sorun olur hasta olur ve çiftleşmeyle alakaları olmaz ama kuşlarınız daha küçükmüş 9 aylıkken üretime başlayın

Dişi kusumda gözünde halka olusuyor erkek kusumda suanlık hafif var gibi duruyor ama yok sayılır olusuyor

Dişi kusumda gözünde halka olusuyor erkek kusumda suanlık hafif var gibi duruyor ama yok sayılır olusuyor

adaşım :) demekki diş biraz daha büyük erkekten zamanla oluşur erkektede eş mi kuşların

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:27 -->-> Daha önceki mesaj 01:23 --

Yusuf imzadaki kuşların 2 side dişi gibi geldi bana

Erkek kus kafa sallıyo arada cıldırıyor birbirini kasıyolar kusuyolar ve erkek kusum icinden sesler cıkarıtyor yanına gidip gelyo Kur yapıyo sanırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:32 -->-> Daha önceki mesaj 02:32 --

AZ BİŞE Beyazlık var halka kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:35 -->-> Daha önceki mesaj 02:32 --

2 si dişi ise ben kafayı yerim sölim

bir konu açsan faydalı olur

Geri