petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tatil

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yusufkral tarafından 15 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    slm arkadaşlar bayramda 1 haftalına atile cıkacagım ben ankarada oturuyorum kuşlarımın yumurtaları var akılı yemlikle idare ede bilirlerde bayramın 1 . günü yumurtalardan yavrular çıkarlar ben gecen kuluçkada hepsini yardım ederek çıkartıydım kabuğu kıramıyorlar ben yokken nasıl olacak bu iş kendilinden nasıl cıka bilirler ankarada oturuyorum nem cok yok deniz olmadından :)

#1 yusufkral, 15 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 15 Temmuz 2014
  2. Yusuf Yılmaz

Herhangi bi aktabanız tanıdıgınz Kus besleyen varsa ona verin iyi bakart Önceden beslediyse Sizin kadar uzmansa :D

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    öyle bir tanıdım yok olmassa tatil iptal :)

4. Yusuf Yılmaz

Bencede İptal edin Bişe dicem cift kuşum var Ama daha 4 5 aylıklar Bonyo yaptırıyom Kızışmaları gecermi acaba ?

5. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    durmadan yaptırma 2 haftada yada haftada 1 yaptır bir sorun olmaz amam hergün hergün oldunda sorun olur hasta olur ve çiftleşmeyle alakaları olmaz ama kuşlarınız daha küçükmüş 9 aylıkken üretime başlayın

6. Yusuf Yılmaz

Dişi kusumda gözünde halka olusuyor erkek kusumda suanlık hafif var gibi duruyor ama yok sayılır olusuyor

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    adaşım :) demekki diş biraz daha büyük erkekten zamanla oluşur erkektede eş mi kuşların

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:27 -->-> Daha önceki mesaj 01:23 --

Yusuf imzadaki kuşların 2 side dişi gibi geldi bana

8. Yusuf Yılmaz

Erkek kus kafa sallıyo arada cıldırıyor birbirini kasıyolar kusuyolar ve erkek kusum icinden sesler cıkarıtyor yanına gidip gelyo Kur yapıyo sanırım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:32 -->-> Daha önceki mesaj 02:32 --

AZ BİŞE Beyazlık var halka kadar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:35 -->-> Daha önceki mesaj 02:32 --

2 si dişi ise ben kafayı yerim sölim

9. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bir konu açsan faydalı olur

Sayfayı Paylaş