Karadeniz Pet

Tavsiyeler üzerine

Ercan YAŞAR

Onursal Üye
Tavsiyeler üzerine kafeste yemlik ve suluk haricin de hiç bir plastik tünek ve oyuncak bırakmadım. ama bu durum karsısında biraz korktular hgaliba. umarım alışmaları uzun sürmez.

( bu kadar çok yem olmasının nede ni bayram boyunca istanbulda olacağım umarım yeter )

tgycw.jpg

tgydy.jpg

tgyh0.jpg

tgyhu.jpg

Kafes tm iyi ama isitmayi ne yapacaksin havalar soguk dikkat et ona

hm anladım çok güzel olmuş bence eline sağlık :)

Ballı krakeri çıkartır mısınız? Oldukça zararlı. Önerilmiyor.

Kafes tm iyi ama isitmayi ne yapacaksin havalar soguk dikkat et ona

Denizli soğuk değil daha. hem ev 1+1 ve güney cephe gün boyunca güneş aldığından 20 derecelerde hep. duvarlar sıcağı emip muhafaza ediyor 8 saat güneş alınca. zaten bir arkadaşıda tembihledim. 3 günde bir apartman görevlisinden anahtar alıp kontrol edecek.

Denizli soğuk değil daha. hem ev 1+1 ve güney cephe gün boyunca güneş aldığından 20 derecelerde hep. duvarlar sıcağı emip muhafaza ediyor 8 saat güneş alınca. zaten bir arkadaşıda tembihledim. 3 günde bir apartman görevlisinden anahtar alıp kontrol edecek.

Memleket yazmayinca soyledim 20 derece yeterli

Ballı krakeri çıkartır mısınız? Oldukça zararlı. Önerilmiyor.

evet bu hep söyleniyor ama 7 yasından beri çift veya tek muhabbet baktım sadece 2 yıl ara verdim en genç kuşum 5 yaşında öldü oda kuluçkada ve hep ballı yem vardı. bende takıp takmama konusunda kararsısım ama şu ana kadar bir zararını görmediğimden bıraktım açıkcası.

Geri