petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Televizyon sesinin kusuma zararı olurmu??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Batuhan Aydın tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Batuhan Aydın

Arkadaslar daha dün bir erkek muhabbett kusu aldım. Kusumu televizyonun yanında bulunan fiskosun üzerine koydum. İnternette kuslarla ilgili olan bilgilere bakarken kusların anî seslerden ürktügü bilgisine ulaştım, kuşum televizyondan çıkan bazı seslerdern rahatsız olurmu, yerini değiştirmelimiyim(yerinede bayagı alısmıstı) :(

2. kaan_maviş

değiştir bence urkebilir

3. Ali KOÇAK

nasıl alıştırırsan öyle gider ama uykusuna engel olacak kadar ses,gürürtü olursa rahatsız olabilir.

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    televizyon sesi konuşmalarını kolaylaştırıyor ama televizyonun dibinde olmasın

5. Batuhan Aydın

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:56 -->-> Daha önceki mesaj 21:47 --

Bu aralık idealmi ??

#5 Batuhan Aydın, 29 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 29 Aralık 2013
  6. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    karşı tarafına birz daha uzağa koyabilirsin

7. filiz Tohum

sehpayı biraz daha prize yanaştırırsan çokda problem olmaz benimde kuşlar bir süre tvnin yanındaydı..birazcık tvdeki seslere karşılık verip seslerini yükseltebiliyorlar :)
    fazla etkisi olmaz

8. Batuhan Aydın

Peki hepinize tesekkür ederim.

#8 Batuhan Aydın, 29 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Aralık 2013
  9. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    hareketleri normal yem su içip hareketliyse sorun yok benimkilerde aynı şimdi dişi kuşum yuva hazırlına başladı :) herkez üremez dedi bu aralar yuva hazırlındalar

10. Crowlie

Crowlie Guest

Geceleri uyutmayacak şekilde Tv izleniyorsa odanın diğer köşesine al derim :)

11. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yok öyle bişey bizimkiler tv den ses glince ötüyolar :D

12. Emre TURAN

İnternette dolaşan bazı bilgiler çok basma kalıp ve çok saçma açıkçası. Televizyon, kuşların uykusunz kalmasına sebep olmadığı sürece, aksine tek yaşayan bir erkeğin konuşması için çok faydalıdır. Gece bile kısık bir sesle açık kalabilir. Alıştığında asla problem yaratmaz. Benim eşlerimden birisi televizyonun dibinde, dişi kuluçkada ve televizyon neredeyse sabaha kadar açık. Hiçbir şey olduğu da yok. Üzerlerini örterim yalnızca, o kadar.

13. Batuhan Aydın

Peki,yerini değiştirmemeye karar verdim. Bilgi için tesekkürler.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu televizyon yanında

,
  2. muhabbet kuşları sesten rahatsız olur mu

,
  3. kanaryalar tv izler mi

,
  4. gece televizyin sesi kusu rahatsiz edermi,
  5. muhabbet kusu televizyona bakar mi,
  6. muhabbet kuşu televizyonun yanında olsa sıkıntı olurmu,
  7. Muhabbet kusu tv sesinde uyurmu