petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Topallama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve saglamer03 tarafından 28 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. saglamer03

iyi günler yavru olarak aldığım muhabbet kuşum iki üç hafta kadar hiçbirşeyi yoktu daha sonra kafesinin çevresini tül ile kapladıktan bi kaç gün sonra kuşun topalladığını farkettim tüle takıldıgını düşünerek bir kaç güne geçer diye düşündüm fakat yaklaşık bir aydır aynı durumda ve bir ayagının diğerinden daha ince oldugunu farkettimkafesin tellerinde rahatca tutunup geziyor topalladıgı ayagıyla ceresini kaşıyor ama ince olan ayagının üzerine basarken topallıyor ne yapmam gerekiyor acaba :confused:
    [​IMG][/url][/IMG]

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    sağ ayak da sorun var sankı ınce olanda degılde yada ben yanlış gordum?sız hangı ayakda sorunvar dıyorsunuz ?

3. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Kardeşim kuşun tam hastalığını anlamak için sana bir kaç soru soracağım. Kuşun ateşi var mı bi bak. Ayağına Teramycn sürebilirsin. Aspirin toz haline getir merhemle karıştır, haricen sabahtan ayaklara, tabanlara sür. Kuşu eline fazla alma. Gelişmeleri buraya yazarsın kardeş. Konu takibimde.

4. saglamer03

bu benim ilk deneyimim oldugu için ateşi nasıl ölçülür bilemiyorum ama gözlemledigim kadarıyla gayet sağlıklı gibi çok hareketli ve ince olan ayagının üzerine tam basamıyor sürekli kaldırıyor o ayağını tavsiye ettiginiz ilacıda en kısa sürede alacağım umarım iyileşir

5. Emre KARAN

Emre KARAN New Member

Beğenileri:
    0
    Gelişmeleri buraya yaz kardeşim ona göre başka tedavi uygularız.

6. saglamer03

Gelişmeleri burdan yazacagım teşekkürler

Sayfayı Paylaş