Karadeniz Pet

Topallama

• Konbuyu başlatan saglamer03
  • Başlangıç tarihi
S

saglamer03

Guest
iyi günler yavru olarak aldığım muhabbet kuşum iki üç hafta kadar hiçbirşeyi yoktu daha sonra kafesinin çevresini tül ile kapladıktan bi kaç gün sonra kuşun topalladığını farkettim tüle takıldıgını düşünerek bir kaç güne geçer diye düşündüm fakat yaklaşık bir aydır aynı durumda ve bir ayagının diğerinden daha ince oldugunu farkettimkafesin tellerinde rahatca tutunup geziyor topalladıgı ayagıyla ceresini kaşıyor ama ince olan ayagının üzerine basarken topallıyor ne yapmam gerekiyor acaba :confused:
eobQ8q.jpg
[/url][/IMG]

Kardeşim kuşun tam hastalığını anlamak için sana bir kaç soru soracağım. Kuşun ateşi var mı bi bak. Ayağına Teramycn sürebilirsin. Aspirin toz haline getir merhemle karıştır, haricen sabahtan ayaklara, tabanlara sür. Kuşu eline fazla alma. Gelişmeleri buraya yazarsın kardeş. Konu takibimde.

bu benim ilk deneyimim oldugu için ateşi nasıl ölçülür bilemiyorum ama gözlemledigim kadarıyla gayet sağlıklı gibi çok hareketli ve ince olan ayagının üzerine tam basamıyor sürekli kaldırıyor o ayağını tavsiye ettiginiz ilacıda en kısa sürede alacağım umarım iyileşir

bu benim ilk deneyimim oldugu için ateşi nasıl ölçülür bilemiyorum ama gözlemledigim kadarıyla gayet sağlıklı gibi çok hareketli ve ince olan ayagının üzerine tam basamıyor sürekli kaldırıyor o ayağını tavsiye ettiginiz ilacıda en kısa sürede alacağım umarım iyileşir

Gelişmeleri buraya yaz kardeşim ona göre başka tedavi uygularız.

Geri