Karadeniz Pet

Toz karışım ilaç hakkında

Cihan UYĞUR

Onursal Üye
Selamlar Arkadaşlar
Daha önce fikir amaçlı ziyaret ettiğim, eski bir kuş üreticisi hem kanarya, hem muhabbet kuşu üretiyor ve Satıyor bir önceki ziyaretimde hepimizin bildiği kapsül plastik hapları açarak karışım yaptiğını görmüştüm, Sordum bu ne için dir diye bana içerisinde 25 çesit ilaç olduğunu söyledi, Endikasyon olarak kuşların ishal olmasını önleme, Doğurganĺık ve koruma ağırlıklı bir karışım olduğunu söyledi, ve 2 çeşit antibiyotik oldugunuda belirtti, Merak ederek Sağlıkli bir kuşa nasıl vermek gerekir? Dedim suluğu yarısına kadar doldurup buğday tanesi kadar tozu ekleyip 2 gün süreyle kalmasını ve bunu hafta 2 defa yapmamı önerdi bende aldım eski toprak derler yani güvenerek zaten küçük bir boya şişesi gibi resmini paylaşacagim, Daha önce buna benzer bir karışım kullanan ustalarımız var mı? Yorumları nelerdir, İyi Forumlar

katılıyorum gerek yok bu kadar ilaca. kimyasala ben avivit verirken bile 10 kere düşünüyorum

Hımm anladım arkadaşlar bende koruma amaçlı aldim ama daha kullanmadım, kokusu bayağı hos bir koku ama sağlıklı bir kuşa içerisinde 2 cesit antibiyotik bulunan bir karisimdan kullanmak da dogrumudur bilmiyorum

Geri