Karadeniz Pet

Travian browsergame

Hocam strateji isterseniz ben size tavsiye ediyim gelin yeni bir evren açıldı bende yeni başladım oraya isterseniz komşum olabilirsiniz :)

oyuna link üzerinden katılarak bana oyun içerisinde destek olmus olcaksınız bende sizi servarlarda koruyabilirim destek atabilirim her konuda yardımcı olurum =)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

Hocam strateji isterseniz ben size tavsiye ediyim gelin yeni bir evren açıldı bende yeni başladım oraya isterseniz komşum olabilirsiniz :)

hangi servarlarda varsınız ? acaba :)

yeni evrene kendimiz isim koyabiliyormuyuz

Abi kendi gezeğenine koyabiliyorsun :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:19 -->-> Daha önceki mesaj 23:19 --

oyuna link üzerinden katılarak bana oyun içerisinde destek olmus olcaksınız bende sizi servarlarda koruyabilirim destek atabilirim her konuda yardımcı olurum =)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:17 -->-> Daha önceki mesaj 23:16 --

hangi servarlarda varsınız ? acaba :)

Vegadayım hocam :)

kendi köylerinize ve hesap adına isim verilebiliyor =)

ben şimdi üye oldum ama hiçbirşey anlamadım çıktım oyundan :)

Eskiden Klan Savaşları oynardım w3'te @yerlidalton nickim ile. 500 küsür tane köyüm vardı, 3 Milyonu geçkinde puanım. Ama çok uzun süre oynamıştım, o zamanlar dersaneye gidiyorum ve birisi 500 TL teklifte bulunmuştu bende vermemiştim. Aradan 1 ay geçmedi oyun tamamen kapandı, ama diyorum ki; iyiki vermemişim. 500 lirası boşa giderdi, benim moralimi bozuyor artık strateji oyunları :) Gece 3-4 gibi kalkar misyoner yollardım ki köyü alayım diye, 2 gün boyunca uyumadığımız zamanlar olurdu.

Bu oyunu bitirdikten sonra böyle 7/24 oyunlar oynamıcama kendi kendime söz verdim ben.
Bundan önce de ogame oynamıştım.

pc basında calısanlar ve genelde online olanlar için cok sıkıntı değil ama bende mesala herzaman donanım forumdaki kus kısmı , muhabbet kusu formumuz ve travian hep acık olur 10 15 dakkada bir bakıyorum pc zaten hep acık ondan pek sıkıntı olmuyor

Hocam zaten canım sıkılıyor ogame tek başına yetmiyor bana ben üye oliyim sizinle devam edelim ama yarı yolda bırakmak yok tek başına çekilmiyor :)

Bu oyun ah bu oyun .. :) cok zamanımı harcadım burada en sonunda ne oldu bir sinirle sildim üyeliği..

Geri