Karadeniz Pet

TTNET Kullanıcılarında Ağırlık Var mı?

• Konbuyu başlatan Tevfik AKTUNÇ
  • Başlangıç tarihi
T

Tevfik AKTUNÇ

Guest
Merhabalar, bu ayın 17'sinde kurtulacam inşallah. Ben böyle birşey görmedim, bir internet sayfasını açması için kaç dakika bekliyorum. Aynı sorun sizlerde de oluyor mu? Ay'ın 17'sinde iptal ettireceğim, acaba yeni kampanyalarında tablet devam ediyor mu bilgisi olan var mı?

En iyisi superonline. 3 senedir kullanıyoruz daha 1 kere kapandığını veya yavaşladığını görmedim. Çokta hızlı.

Abi sorma aynısı bendede var TTNET kullanyoruz yok böle bir kasma zaten facede dalga geçiyolar 2 dakkalık videoyu 10dk izleten ttnete sevgiler filan :D

tek ttnet te problem yok süperonline dada var sanırım çok yavaş bağlantım

Koç netten ttnet'e geçtim ayda 30 lira ödüyorum sınırsız ve 8 MB'ta kadar. Gayet hızlı sorun yaşamıyorum. Modemden kaynaklı olabilir. Mesela arkadaşla ortak kullanıyorum, ben kablosuz olarak kullanıyorum, arkadaşa ise kablo çektik. Modem odamda olduğu halde arkadaşla aynı anda kullnırken onunkisi (kablo onda bulunan başka modeme bağlı) daha hızlı oluyor, yani tüm hızı çekiyor. Benimkisi daha yavaş oluyor telden gelen kablo benim modemde olmasıan rağmen. Modemin etkisi çok, müşteri hizmetlerini arayıp hızı sor, düzeltsinler. Bir de tarayıcı etkisi de var.
Kısacası film indirmede video izlemede sorun yaşamıyorum hiç :)

Büyük bir sorun yaşıyorum ben TTNET ile, böyle tablet hediye eden bir internet kuruluşu söyleseniz? :)

Bundan sonra asla TTNET'e taahhüt verip internet almam. Yavaşlığı ayrı, video izlemesi ayrı... Fatura zaten 67 oldu :) 42 den 67'ye çıkar mı fatura. Sadece benden senelik 800+300= 1100 tl kazanıyor adamlar. Paranın hakkını verseler gam yemicem.

Süperonline Fiberoptik :cool:

Yalnız şuan tüm Türkiye genelinde bir sıkıntı var gibi. Çünkü bende de nette yavaşlama söz konusu.

Bulunduğunuz apartman da TÜRKSAT hattı varsa uyduneti tavsiye ederim, telefona da gerek yok, gayet güzel

Mayısta bitiyor benim taahhüt.
TTnetin Fiber ya da Hiper hangisi uyuyorsa ona geçicem.
20Mbit bağlantı 75Gbyte adil tüketim kotası
ilk 12 ay 49.90 ikinci 12 ay 61.90
TTNET Hızı Keşfet Kampanyası > Kampanyalar > Bireysel > TTNET

Abi TTNET'e güvenme. bana da ilk 12 ay 42 sonra 49 dediler. ilk 12 ay 42 ödedim ama şuan 67'ye çıktı. inkinci 12 ayda dedikleri fatura gelmiyor. kendi belirledikleri paket fiyatını belirliyorlar hatta sene başındaki zammı bile ekliyorlar. En azından bana böyle yaptılar.