petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

TTNET Kullanıcılarında Ağırlık Var mı?

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Tevfik AKTUNÇ tarafından 14 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Tevfik AKTUNÇ

Merhabalar, bu ayın 17'sinde kurtulacam inşallah. Ben böyle birşey görmedim, bir internet sayfasını açması için kaç dakika bekliyorum. Aynı sorun sizlerde de oluyor mu? Ay'ın 17'sinde iptal ettireceğim, acaba yeni kampanyalarında tablet devam ediyor mu bilgisi olan var mı?

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    En iyisi superonline. 3 senedir kullanıyoruz daha 1 kere kapandığını veya yavaşladığını görmedim. Çokta hızlı.

3. Hürkan YILMAZ

Abi sorma aynısı bendede var TTNET kullanyoruz yok böle bir kasma zaten facede dalga geçiyolar 2 dakkalık videoyu 10dk izleten ttnete sevgiler filan :D

4. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    tek ttnet te problem yok süperonline dada var sanırım çok yavaş bağlantım

5. Mehmet Yılmaz

Mehmet Yılmaz New Member

Beğenileri:
    0
    Koç netten ttnet'e geçtim ayda 30 lira ödüyorum sınırsız ve 8 MB'ta kadar. Gayet hızlı sorun yaşamıyorum. Modemden kaynaklı olabilir. Mesela arkadaşla ortak kullanıyorum, ben kablosuz olarak kullanıyorum, arkadaşa ise kablo çektik. Modem odamda olduğu halde arkadaşla aynı anda kullnırken onunkisi (kablo onda bulunan başka modeme bağlı) daha hızlı oluyor, yani tüm hızı çekiyor. Benimkisi daha yavaş oluyor telden gelen kablo benim modemde olmasıan rağmen. Modemin etkisi çok, müşteri hizmetlerini arayıp hızı sor, düzeltsinler. Bir de tarayıcı etkisi de var.
    Kısacası film indirmede video izlemede sorun yaşamıyorum hiç :)

6. Tevfik AKTUNÇ

Büyük bir sorun yaşıyorum ben TTNET ile, böyle tablet hediye eden bir internet kuruluşu söyleseniz? :)

7. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bundan sonra asla TTNET'e taahhüt verip internet almam. Yavaşlığı ayrı, video izlemesi ayrı... Fatura zaten 67 oldu :) 42 den 67'ye çıkar mı fatura. Sadece benden senelik 800+300= 1100 tl kazanıyor adamlar. Paranın hakkını verseler gam yemicem.

8. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Süperonline Fiberoptik :cool:

Yalnız şuan tüm Türkiye genelinde bir sıkıntı var gibi. Çünkü bende de nette yavaşlama söz konusu.

9. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Bulunduğunuz apartman da TÜRKSAT hattı varsa uyduneti tavsiye ederim, telefona da gerek yok, gayet güzel

10. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  11. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Abi TTNET'e güvenme. bana da ilk 12 ay 42 sonra 49 dediler. ilk 12 ay 42 ödedim ama şuan 67'ye çıktı. inkinci 12 ayda dedikleri fatura gelmiyor. kendi belirledikleri paket fiyatını belirliyorlar hatta sene başındaki zammı bile ekliyorlar. En azından bana böyle yaptılar.

Sayfayı Paylaş