Karadeniz Pet

TUHAF KOKULU BÜYÜK DIŞKILAMA YAPIYOR

RECEPKARACOBAN

Yeni Üye
KUŞUM ERKEK POPO KISMI ŞİŞ ÇOK FAZLA YEM YEMİYOR COK AZ VE TUHAF KOKULU BÜYÜK DIŞKILAMA YAPIYOR YARDIM EDİN NE YAPTIYSAM KENDİNE GELMEDİ KANATLARI TİTRİYOR VE HEP SAG AYAK ÜZERİNDE DURUYOR SOL AYAĞINI YUKARIYA ÇEKİYOR VE UYUYOR
E
183930393_2998211590412292_9058626530195478578_n.jpg

Ekli dosyalar

• 20210430_001947.jpg
    20210430_001947.jpg
    633.9 KB · Görüntüleme: 50
  • 20210502_160841.jpg
    20210502_160841.jpg
    633.3 KB · Görüntüleme: 55
Çok teşekkür ederim 3 haftadır böyle ne yaptıysam düzelmedi daha kötü de olmuyor iyi de olmuyor veteriner anlamıyor bulunduğum yerdeki çare buradaki tecrübeli insanlardan yardım istemek oldu inşallah anlayan tecrübe etmiş arkadaşlar vardır. kuşumu böyle gördükce içim parçalanıyor

Çok teşekkür ederim 3 haftadır böyle ne yaptıysam düzelmedi daha kötü de olmuyor iyi de olmuyor veteriner anlamıyor bulunduğum yerdeki çare buradaki tecrübeli insanlardan yardım istemek oldu inşallah anlayan tecrübe etmiş arkadaşlar vardır. kuşumu böyle gördükce içim parçalanıyor
Merak etme seni çok iyi anlıyorum. Bu aradaki arkadaşlar çok ilgili sana yardım edecekler hiç telaş yapma olur mu

Kuşunuzda kusma,kusma hareketleri kafa sallama,öğürme gibi davranışlar var mı?dışkısı kötü kokuyor demişsiniz,kuşunuzun gagasini koklayin o degisik kötü koku gagasinda da var mı?

Bir de kuşun genel bir fotograf veya videousunu atar misiniz popoda ki şişlik ur mu yağlanmadan kaynaklı mi

ur belirtisi nedir yumuşak bir yapısı var sertlik yok

Ekli dosyalar

• 20210430_003701.jpg
    20210430_003701.jpg
    667.7 KB · Görüntüleme: 37
birde sol ayağının üzerinde çok duramıyor hep sağ ayak üzerinde duruyor sol ayağını içe çekiyor

Arkadaş erkek olduğunu söylemiş kuşun.Fotoğraf atsın bakalim baloncuk hocam.dışkıdaki idrar sarımtirak mi duruyor, yoksa efektli felan mi cektiniz.Sarıysa eger böbreklerde de sorun olabilir.

Arkadaş erkek olduğunu söylemiş kuşun.Fotoğraf atsın bakalim baloncuk hocam.dışkıdaki idrar sarımtirak mi duruyor, yoksa efektli felan mi cektiniz.Sarıysa eger böbreklerde de sorun olabilir.
Pardon dikkat etmemişim ona. Çok üzüldüm inşallah iyileşir

resim yükledim son attığım yazıda efekt kullanmadım siyaha yakın koyu yeşil yapışkanlı ilk tuhaf bir görüntüsü var en uç kısmı sarıya benzer tonda

Ben kuşunuzun böbreklerinde iltihap olduğunu düşünüyorum dışkıdan gözlemledigim kadariyla.Popodaki şişlıkte yayılmış bir iltihap belirtisi olabilir.Yazdiklarim tamamen gözleme dayalı şeyler.Dışkı tahlili yapan veterinere götürme imkaniniz varsa çok daha iyi olur.Yoksa ustalar bir baksın çünku kat ve kat daha tecrübeliler hocam siz sakin olun iciniz ferah olsun.Sabah ola hayrola

inşallah peki iltihap varsa nasıl tedavi uygulanabilir elma sirkesi vereceğim suluğuyla bugün ağızdan iki damla neo terramissin ilacı verdim geçen hafta her gün sabah akşam iki damla şeklinde flagyl şurup damlattım ve prebiyotik uyguladım ama bir değişme olmadı bu bilgiyi de geçeyim istedim

Hocam kuşunuza probiyotik takviyesi yapın 3 gün.3 günde multivitamin takviyesi yapın.Bi kendine gelsin hayvancagız bence

Geri