Karadeniz Pet

Tül şekli

• Konbuyu başlatan Berkin ESİM
  • Başlangıç tarihi
B

Berkin ESİM

Guest
Merhabalar arkadaşlar benim kuş çok yaramaz yerinde durmuyor hiç eve geldiğinden beri ve sürekli hareket ettiğinden dolayı kafesi koydugum yerin etrafı sürekli kir yem toz falan oluyor. Bende az önce tülünü bu şekilde yaptım, en azından sadece ön tarafından saçılır yemler falan diye düşündüm. Hep böyle dursa bir sıkıntı olurmu acaba?
rrdf6.jpg

Zaten öyleydi arkadaşlar alttan yemliğe kadardı ama acayip hareketli ya salonda duruyo bide masa ve yeri çok kirletiyo böyle yaparsam daha az kirletir diye düşündüm görüntü bakımından sormuyorum zaten, kuş bakımından bi sakıncası olurmu sizce :)

Zaten öyleydi arkadaşlar alttan yemliğe kadardı ama acayip hareketli ya salonda duruyo bide masa ve yeri çok kirletiyo böyle yaparsam daha az kirletir diye düşündüm görüntü bakımından sormuyorum zaten, kuş bakımından bi sakıncası olurmu sizce :)

senle ilgili bir şey değil zaten biraz gülelim dedik sadece o:(:(

Birsey olmaz ama dıkkatımı cektı kus kumu nıye koymuyorsunuz?

Kuş kumunu yemin içine koyuyorum ama sabah kardeşim yem azaldı diye yemliğe yem koymus kuş kumunu koymamış bende şimdi siz söyleyince farkettim :)

Hmm pekı bır an dıkkatımı cektı ben kumu ayrı bır kapa koyuyorum.

İlk başta bende yamdaki yemliğe koymuştumda öyle yemedi bende yeminin içine karıştırırsam yer diye düşünüp yemine koymaya başladım

zamanla yerıne alısır yer o bence sen yıne o kapa koy :)

Ben şu an apışıp kalmış durumdayım. Ah be iki gözüm o tülün hali ne öyle?

Moderatör tarafında düzenlendi:
meşhur sevtap hanım sizsiniz demekki .merak etmiştim valla.:D

Ama benim kuş o kadar hareketliki üstten falan fırlıyor zapdetemiyorum :)

Tülün maşallahı var çok yaratıcı olmuş :D
Özellikle benim kuşların duvarı bile pislediğini düşünürsek :D
Nokta atışı yapıyorlar :D

Çok yaratıcısın kardeş yakında bir tülde alıp önden takarsın hiç dökülmez :) şaka bi yana çok abartmıssın kardeş bari kafesin tepesini aç ordan tüy veya yemin yere düşmesi imkansız

Geri