Karadeniz Pet

Tüneklerin konumu

Murat NUR

Paylaşımcı Üye
Kafesimin düzeni fotoğraftaki gibidir, geçen gün [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] abi yuvaligin onundaki tünek çok yakın dedi o deyince napabilirim diye baktım ama akıllı yemlik elimi kolumu bagliyor. Yuvaligin önündeki tunegin tellere uzaklığı 5 cm, diğerinin de 8 cm. Yorumlariniz için şimdiden tesekkurler
1ed55b13d6ac4635ab3678447395fabb.jpg
b6d0b757c639fb1e2bd3bba9f031ee7d.jpg

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu uretim kafeslerinden bendede mevcut gercekten konumlandirmak biraz sikintili oluyor bence mavi kusun oldugu tunegi ortada bir yere takin yoksa kuslarin ciftlesmesi zor oluyor.

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu uretim kafeslerinden bendede mevcut gercekten konumlandirmak biraz sikintili oluyor bence mavi kusun oldugu tunegi ortada bir yere takin yoksa kuslarin ciftlesmesi zor oluyor.

SM-T700 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen valla, bir daha kafes alacak olursam daha ayrıntılı araştırma yapacam. Mavinin olduğu yerde rahatlıkla duruyorlar diğer taraf çok sıkıntı gerci bu vaziyette daha önce yavru aldım ama kuşlar rahat etsin istiyorum. Tünelleri bu şekil derinlemesine değilde enine koysam bu seferde tunekten tunege uçuş mesafesi çok düşüyor

Tüneği havucun asılı olduğu yere alabilirsiniz
Yuvaliga giriş çıkışı sıkıntı olur mu. Yanı yuvaliga yakın tünek olmak zorunda mi. Yuvaligin girişinde minik tünek var ama

Geri