Karadeniz Pet

tür

• Konbuyu başlatan Pınar Yıldız
  • Başlangıç tarihi
P

Pınar Yıldız

Guest
merhaba :)
arkadaşlar benim erkek muhabbet kuşu dişi olana göre daha küçük çiftleşmelerin de sorun olur mu???

dişi olan kuşun sürekli ayağı sekiyor kafesin içinde ki ızgarayı çıkarttım düz zemine bassın diye ama yine de belli zamanlarda sürekli sekiyor neden olabilir???

her şey olabılır erkek zarar vermış olabılır tırnak uzun olabılır mantar olabılır resım atarsanbır baksın usta lar

Murat ağabey ne adamsın yav :) maşaallah kuşlarınıza çok sıkıntı olacacğını düşünmüyorum fotoğraf yüklerseniz daha sağlıklı cevaplar veririz inşaallah

Son düzenleme:
Kusura bakmayın ben yeni üye oldum biraz yabancıyım bu mail adresi kimin???

Ben bir şey diyemem ikinizde büyüğümsünüz. Müdür Mod. kısmına gülümsedim ben Kıdemli Baş Çavuş der gibi kusura bakma [MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] ağabey kusur işlemeyelim

karışıklık oldu :) youtube'a yükleedim

[YOUTUBE]Dy8dIxcnuoQ[/YOUTUBE]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hiçbir sıkıntı olmaz çokta fark yok sanırım sarı dişi diğeri erkek ben seçemedim pek videodan

:) - YouTube

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:53 -->-> Daha önceki mesaj 02:51 --

sarı olanın ayağı sürekli sekiyor we ben buna çare bulamadım :(

tünekte de yapıyor ama :( ayağı sanki istemsiz bir şekilde atıyor gibi...sabit durduğu da olmuyor değil mesela şuan hiçbir sıkıntısı yok bazen geceleri uyandığım da ise ayak sesini duyuyorum acaba psikolojik olabilir mi??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:58 -->-> Daha önceki mesaj 03:23 --

gagası renk değiştirmeyen kuşlarda çiftleşme olmuyor mu?? ille de kahwerengi olması mı gerekiyor??

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:56 -->-> Daha önceki mesaj 19:58 --

selam :)
gagasının rengi değişen kuşlarda mı çiftleşme olur??? renk değişimi yoksa çiftleşme olamaz mı??

Geri