petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Türkçe kullanımı

Konusu 'Üyelerimizden Duyurular' forumundadır ve Onur TÜFEKCİ tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Onur TÜFEKCİ

Arkadaslar, hepımız kımı zaman su an da benımde oldugu gıbı telefondan vs. gıbı cıhazlardan yazarken kelıme hatası vs .gıbı eksıklıkler yapabılıyoruz. Ama emınım kı cogumuz turkceyı bılıyordur. Hala kelımesıne hayla, oluyor kelımesıne oluo oluyoo gıbı sacma sapan kullanımlar burada goruyorum. Bırazcık dıkkat edelım ben yazılan kelımelerı anlamak ıcın cırpınıyorum.

2. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Yeni cihazlar yazıyı düzeltiyor fakat eski cihazı olanlara önerim T9 kullanmalarıdır. Gerçekten çok rahat ve kolay.

3. Mete Aytun AYDIN

Evet bencede Türkçemizi doğru kullanmak önemli.Arkadaşlara katılıyorum daha dikkatli olunmalı bu konuda.

4. Zeliha BAŞER

Küçük hatalar kabul edilebilir, hepimiz bazen yapabiliyoruz telefondan vs. girdiğimizde ama hala kasıtlı olarak "yhaa, öle mi söler misiniz" yazanlar var. Muhtemelen yaşı küçük kardeşlerimiz ama hoş durmuyor, biraz daha özen göstermek gerekiyor. :)

5. BydmR

BydmR New Member

Beğenileri:
    0
    O Hataların çoğu bende de oluyor ama Düzeltmeye gayret ediyorum.

6. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    Katılıyorum bazen gerçekten de anlamakta zorluk çekiyorum kelimeleri..

Sayfayı Paylaş