petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

turp tohumu??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve altokkk tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. altokkk

altokkk New Member

Beğenileri:
    0
    bir arkadaşım kuşları kızıştırmak için turp tohumu kullan %100 etkili oluyor dedi?? kuşlara bir zararı varmı?? ve nerede bulurum

2. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Sanırım [MENTION=2271]g0rky06[/MENTION] Öneriyordu, kesin çözüm demişti, Ben bulamadığım için kullanmadım ama normal mama da yeterli enerjiyi veriyor kanımca.

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    yok yok ben demedim onu bilmiyorum ama kırmızı salcalık biber nijer havuc yeterli

4. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Pardon ya :) Birisi önerdiydi ama kimdi acaba? Evet bende mama yapıyorum çok daha faydalı şeyler var içinde.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Turp tohumu yermi muhabbet kuşu bilemiyorum, kanarya yeminde vardır turp tohumu. kızıştırıcı etkisini de ilk duyuyorum. Yem olaraktan nijer ve kenevir tohumu kullanılabilir.

6. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Abi bunu siteden biri önerdiydi, kendide denemiş özellikle kızıştırmada çok faydasını gördüğünü söylemişti. Yemin için 1/4 oranında koyuyormuş.

7. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    kızıştırmak için havuc ve nijer tohumu iyidir fakat fazla ve sürekli verilmemeli :)

8. altokkk

altokkk New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler

Sayfayı Paylaş