Karadeniz Pet

Tüy dökümü hakkında, çaresiz kaldım yardımlarınızı rica ederim.

Evet ben kullandım sorun yok. Bakın tüy dökülmesinin doğrudan mantarla ilgisi var. Bunu herkes bilmez, genelde parazit kaynaklı yada b vitamini eksikliği kaynaklı sanırlar. Ama mantar kaynaklı olduğunu herkes bilmez. Parazit yada vitamin eksikliğinden daha çok iç/dış mantarlarla alakalıdır. Monodoksu fazla kullandığınız için oda mantarı çoğaltmış ve tüyler dökülmeye başlamış. Sizde göz taşı uygulamasını yapın faydasını görüceksiniz...
Evet bende bu mantar konusunu Ayhan Otçuoğlunun bir videosunda öğrendim. Dışkısında parazite rastlanmadı zaten. Ama dışkıda mantar görünümde yok.
Ama hepsini sırayla uygulayacağım. İç mantar ilacı triflucan var elimde. Başlasam mi acaba?

Evet bende bu mantar konusunu Ayhan Otçuoğlunun bir videosunda öğrendim. Dışkısında parazite rastlanmadı zaten. Ama dışkıda mantar görünümde yok.
Ama hepsini sırayla uygulayacağım. İç mantar ilacı triflucan var elimde. Başlasam mi acaba?

Tabiki bir kere iç mantar kürü uygulamanızı tavsiye ederim. Aralarda bir iki gün boşluk bırakarak uygulayın daha iyi olur. Dış mantar içinde göz taşı uygulaması yapın.

Geri