Karadeniz Pet

tuy dokumu mu soguk alginligi mi

3129

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kusum sanirim tuy dokumunde. Surekli kepek dokuyor ve arada da tuyleri dusuyor. Ama muhabbet kusumun sesi kisik ve arada dagilan kaka yapiyor. Tuy dokumunde boyle seyler normal mi yoksa soguk alginligi mi bu? Bir de daha once hic su icerken gormemistim ilk gordugumden beri durumu bu acaba birde fazla su tuketmeye basladigindan mi boyle oluyor? Acikcasi ishal oldugundan bile emin degilim gunun belli zamanlarinda dagiliyor sadece kakasi. Istahinda hareketlerinde bir sikintisi yok hatta sesinin kisik olmasina ragmen otuyor da.Yemlerinin haricinde haslanmis patates ve suyuyla vitamin veriyorum. Lutfen yardimci olur musunuz nedir bu artik endiselenmeye basladim ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:44 -->-> Daha önceki mesaj 11:37 --

Yardım edıcek bırı yok mu

soğuk algınlında kuş kabarık durur sen eniyisi foto yolla birde vitamin ver 2 gün haftada

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim
Hic kabarik ve uyusuk degil yemesinde desorun yok sadece diskilar fotodaki sag taraftaki diskilar gibi iz birakiyo biraz da sesi catalli gibi geliyo bana oterken tesekkur ederim yardimci oldugunuz icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:55 -->-> Daha önceki mesaj 09:52 --

Hic kabarik ve uyusuk degil yemesinde desorun yok sadece diskilar fotodaki sag taraftaki diskilar gibi iz birakiyo biraz da sesi catalli gibi geliyo bana oterken tesekkur ederim yardimci oldugunuz icin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:56 -->-> Daha önceki mesaj 09:55 --

soğuk algınlında kuş kabarık durur sen eniyisi foto yolla birde vitamin ver 2 gün haftada

ben bir sorun görmedim tüydede değil gibi geldi kafasıını üstünde siyah uçlu tüyler varsa tüydedir

Tesekkurler cevabiniz icin ama biraz daha civik diski yapmaya basladi bazilari su gibi ama nesesi yerinde

isaldir patates haşlaması yedir geçer

Geri