Karadeniz Pet

Tüy Dökümü ve Dışkısı Hakkında

Paşa

Yeni Üye
Kuşumun kafasında 3 gün önce tüy dökümü döneminde ortaya çıktığını öğrendiğim bir değişiklik oldu. Ancak bu değişiklikle beraber dışkısı da değişti. Dışkılama sonra etrafına ıslaklık yayılıyor. Çok durunca bazen rengi de etrafa yayılıyor dışkının. Bu bir sorun teşkil eder mi yoksa tüy döktüğü için mi böyle oldu.? Mama, meyve, sebze vermiyorum. Suluğuna vitamin ekleyip daha çok darıyla beslemeye çalışıyorum.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:31 -->-> Daha önceki mesaj 19:34 --

+

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:31 --

+

Dışkıda bir problem gözükmüyor.Tüy dökümünde tüylerin sağlıklı olması için banyo verin.

Teşekkür ederim hocam. Suluktan yıkanmaya çalışıyor zaten yarın bir banyoluk alacağım inşallah

Tuy doneminde ishal vs. Benzeri seyler olabilir yulaf , banyo ve stressiz bir ortam yeterli olur

Normal bi durum kardesim ayni dur benim kustada var tüy dokumunden dolayi ishallik var karin agrisi yani b bitamini verirsen daha iyi olur yulafida yaninda verebilirsin ama b vitaminini eksik etme

bilgilendirmeler için çok teşekkür ederim. keyifli, sağlıklı hobiler...

Geri