Karadeniz Pet

tüy dökumu

• Konbuyu başlatan Mehdi MANSUR
  • Başlangıç tarihi
M

Mehdi MANSUR

Guest
her muhabbet kusu tuy doker mi.dokerse kac aylikken doker.tuy dokumunde neler yapilmasi gerek.birde benim kusum balli krekerden baska hic birsey yemiyor.sadece suyuna vitamin katkisi uapiyorum.saglikli buyur mu.daha yeni 3 aylik.gaga tasinida hic kullanmiyor.birde kalamar kemigi nedir faydalari nelerdir nereden tedarik edebiliriz.yardim ederseniz sevinirim.

Her kuş tüy döker. Bahar aylarında döküyor genellikle bende öyle oldu yani. Ballı kraker vererek ölüme sürüklüyorsunuz çünkü kimyasal kullanılıyor yapıştırmak için. Vitamini haftada 2 defa verin ve o vitaminli su 8-9 saat kalsın. İleride kullanmaya başlar. Kalamar kemiği kuşlar için bi kalsiyum deposudur fiyatı dükkandan dükkana değişir en fazla 5 TL bişeydir. Şahsen ben 3 TL ye aldım. Petshoplardan sahip olabilirsiniz.

Her kuş tüy döker. Bahar aylarında döküyor genellikle bende öyle oldu yani. Ballı kraker vererek ölüme sürüklüyorsunuz çünkü kimyasal kullanılıyor yapıştırmak için. Vitamini haftada 2 defa verin ve o vitaminli su 8-9 saat kalsın. İleride kullanmaya başlar. Kalamar kemiği kuşlar için bi kalsiyum deposudur fiyatı dükkandan dükkana değişir en fazla 5 TL bişeydir. Şahsen ben 3 TL ye aldım. Petshoplardan sahip olabilirsiniz.

Teşekürler bilgilendirme için

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri