petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

tüy dökumu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehdi MANSUR tarafından 8 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. Mehdi MANSUR

her muhabbet kusu tuy doker mi.dokerse kac aylikken doker.tuy dokumunde neler yapilmasi gerek.birde benim kusum balli krekerden baska hic birsey yemiyor.sadece suyuna vitamin katkisi uapiyorum.saglikli buyur mu.daha yeni 3 aylik.gaga tasinida hic kullanmiyor.birde kalamar kemigi nedir faydalari nelerdir nereden tedarik edebiliriz.yardim ederseniz sevinirim.

2. Umutcan AĞLAR

Her kuş tüy döker. Bahar aylarında döküyor genellikle bende öyle oldu yani. Ballı kraker vererek ölüme sürüklüyorsunuz çünkü kimyasal kullanılıyor yapıştırmak için. Vitamini haftada 2 defa verin ve o vitaminli su 8-9 saat kalsın. İleride kullanmaya başlar. Kalamar kemiği kuşlar için bi kalsiyum deposudur fiyatı dükkandan dükkana değişir en fazla 5 TL bişeydir. Şahsen ben 3 TL ye aldım. Petshoplardan sahip olabilirsiniz.

3. Gokay Akgul

Teşekürler bilgilendirme için

#3 Gokay Akgul, 8 Mayıs 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Mayıs 2013

Sayfayı Paylaş