petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Tüy Dökümü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Mehmettrk tarafından 17 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Mehmettrk

Mehmettrk Member

Beğenileri:
    3
    Tüy Dökümü bi hastalıkmıdır kuşun tüyde girdiğini nasıl anlarız eğer kuş tüydökümünde ise ne yapmalıyız bu dönemde kuşlar çiftleşmezmi kullanmam gereken bi ilaç varmı acaba

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Hastalık değil olagandir banyo verilir kizistirici besinlerden uzak tutulur eş kuş ise çiftleşir ben vitamin kullanmayanlardanim

3. Mehmettrk

Mehmettrk Member

Beğenileri:
    3
    Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

Teşekkürler tüye girdiğini nasıl anlarım

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Tüy döker :) keyifsiz olur böyle başında beyaz beyaz Kapsüller görülür

5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    [MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] un dediği gibi banyo verilir. Yulaf verilebilir. Yem, su günlük değiştirilmelidir. Eş kuşlar çiftleşebilirler. İlaç diyorsan illa ki Versele-Laga Omni-Vit ver. Ya da piyasada çeşitli vitaminler var. Onlardan verebilirsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:35 -->-> Daha önceki mesaj 10:34 --

Kafasının üstünde diken gibi tüy kapsülleri olur. Zaten farkediliyor baktığın zaman. Bol bol tüyleri dökülür :) Halsiz olur. Bu kadar.

6. Mehmettrk

Mehmettrk Member

Beğenileri:
    3
    Vitamin olarak şunu veriyorum bu iyimidir sizce birde açık vitaminli yem veriyorum iki çiftim var bi çift çok yiyor öteki çift fazla yemiyor değiştiriyimmi yemi sizce Image - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:54 -->-> Daha önceki mesaj 10:40 --

Çok soru soruyorum galiba kusuruma bakmayın

Sayfayı Paylaş