Karadeniz Pet

Tüy Dökümü

Mehmettrk

Meraklı Üye
Tüy Dökümü bi hastalıkmıdır kuşun tüyde girdiğini nasıl anlarız eğer kuş tüydökümünde ise ne yapmalıyız bu dönemde kuşlar çiftleşmezmi kullanmam gereken bi ilaç varmı acaba

Hastalık değil olagandir banyo verilir kizistirici besinlerden uzak tutulur eş kuş ise çiftleşir ben vitamin kullanmayanlardanim

Bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

Teşekkürler tüye girdiğini nasıl anlarım

Tüy döker :) keyifsiz olur böyle başında beyaz beyaz Kapsüller görülür

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:30 --

[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] un dediği gibi banyo verilir. Yulaf verilebilir. Yem, su günlük değiştirilmelidir. Eş kuşlar çiftleşebilirler. İlaç diyorsan illa ki Versele-Laga Omni-Vit ver. Ya da piyasada çeşitli vitaminler var. Onlardan verebilirsin.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:35 -->-> Daha önceki mesaj 10:34 --

Kafasının üstünde diken gibi tüy kapsülleri olur. Zaten farkediliyor baktığın zaman. Bol bol tüyleri dökülür :) Halsiz olur. Bu kadar.

Vitamin olarak şunu veriyorum bu iyimidir sizce birde açık vitaminli yem veriyorum iki çiftim var bi çift çok yiyor öteki çift fazla yemiyor değiştiriyimmi yemi sizce Image - Hızlı Resim Yükle Resim Upload İnternette Paylaş foto image yükle

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:54 -->-> Daha önceki mesaj 10:40 --

Çok soru soruyorum galiba kusuruma bakmayın

Geri