Karadeniz Pet

Tüy yolumu

Eemre

Yeni Üye
Herkese merhaba mm habbrt kuşum kuyruğundaki ve kanatlarındaki tüyleri gagasıyla koparıyok.Kuyruğu baya uzundu hiç kalmadı ne yapabilirim

Fotoğrafını paylaşın lütfen.İlgilenme durumunuzdan bahsedin.Günün çoğunu tek başına mı geçiriyor? Yeminde rutinlerinde değişiklik yaptınız mı? Gaga taşı ve kalamar kemiğini sürekli bulunduruyor musunuz? Kopan tüy diplerinde kan var mı? Şartlarını biraz anlatın.

Fotoğrafını paylaşın lütfen.İlgilenme durumunuzdan bahsedin.Günün çoğunu tek başına mı geçiriyor? Yeminde rutinlerinde değişiklik yaptınız mı? Gaga taşı ve kalamar kemiğini sürekli bulunduruyor musunuz? Kopan tüy diplerinde kan var mı? Şartlarını biraz anlatın.

gaga taası falan full sadece yanına yeni dişi aldıktan sonraa yolmaya başladı.kan falan yok vitamin veriyorum yem değişmedi

Kavga ettiler mi hiç? Keyfi nasıl iştahı falan? Strese sebep olacak bir durum oldu mu?

Kavga ettiler mi hiç? Keyfi nasıl iştahı falan? Strese sebep olacak bir durum oldu mu?

Dişiyi ilk aldığım aman ne olacak diye kafeslerini birleştirdim.Erkek küçük olmasına rağmen ayak attı dişi istemeyince ayırdım.Şimdi çifthanedeler dişi kafasını uzatıyo erkek yem veriyo ama birleşince istemiyor.erkek iştah iyi ama dişi fazla yemiyor yemle gaga taşı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:35 -->-> Daha önceki mesaj 20:39 --

Dişiden önce 1 ağız yavru alınmış

Dişiyi alalı ne kadar oldu? Bence erkek krndini toplamadan birleştirme. Tecrübeliler de fikirlerini söyler inşallah.

erkeğin yaptığına emin misin, dişi yapmış olmasın?

Geri